Tag: Jakupi

Kaq shkurt është veshur në vendin e punës Learta

26/10/2021

Learta Jakupi, është reja e Shyhrete Behulit. Ajo është një grua shumë e zonja dhe është një nënë shumë e përkushtuar, shkruan ORAinfo. Learta është ... Read More

Leonora Jakupi vishet si ‘kullerkë’ për të dal në qytet

25/10/2021

Leonora Jakupi, vazhdon të jetë njëra nga personazhet më të komentuara në shoë-bizzin shqiptar. Ani pse kohëve të fundit nuk ka sjellë një projekt të ... Read More

Me këtë veshje, Leonora tregon se është një zonjë e vërtetë

22/10/2021

Leonora Jakupi, vazhdon të jetë njëra nga personazhet më të komentuara në show-bizzin shqiptar. Ani pse kohëve të fundit nuk ka sjellë një projekt të ... Read More

Në fustan të ngushtë e tejet elegantë, kështu e tregon Trupin si “sirenë” Leonora

21/10/2021

Leonora Jakupi, vazhdon të ketë një jetë luksoze. Duke qenë se tani për tani nuk është e angazhuar në aktivitete muzikore, ajo po mundohet se ... Read More

Leonora shko në deti, sjell këtë imazh të bukur

20/10/2021

Leonora Jakupi, vazhdon të jetë femra më me stil. Ajo, gjithmonë është komentuar për bukurinë e saj natyrale e cila nuk ka ndryshuar shumë me ... Read More

Leonora Jakupi thyen heshtjen për raportin me Valdrin Sahitin: “Shumë sfida, mërzi, dashni”

19/10/2021

“Shumë sfida, mërzi, dashni”, Leonora Jakupi thyen heshtjen për raportin me Valdrin Sahitin. Leonora Jakupi shpesh është përfolur në media për raportin e saj me ... Read More

Leonora Jakupi dhe Nora Istrefi ‘përballen’ në një festë, ka kohë që nuk flasin

18/10/2021

Nora Istrefi dhe Leonora Jakupi ka kohë që nuk flasin, ‘përballen’ në një festë. Leonora Jakupi dhe Nora Istrefi me sa duket nuk kanë raporte ... Read More

Më zonjë se e bija, kjo është nëna e Leonora Jakupit

16/10/2021

Leonora Jakupi, shpesh herë ka treguar historinë e saj të dhimbshme, të humbjes së babait dhe rritjes nga nëna e saj. Padyshim që ajo është ... Read More

Në këto temperatura të ulëta, kështu është veshur në punë Learta!

14/10/2021

Learta Jakupi, është reja e Shyhrete Behulit. Ajo është një grua shumë e zonja dhe është një nënë shumë e përkushtuar, shkruan ORAinfo. Learta është ... Read More

Learta me buzët e kuqe do ta ‘çmend’ Kushtrimin

12/10/2021

Learta Jakupi bën dritë me buzët e kuqe. Learta Jakupi është njëra ndër personazhet më të dashura por edhe më të komentuarat. Çdo paraqitje e ... Read More

Në këtë ditë me shi, Learta bën këtë veprim në krahët e Kushtrimit c

11/10/2021

Learta Jakupi vazhdon të jetë një personazh tejet i përfolur në publik. Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete ... Read More

Leonora Jakupi përgadit kaq mirë gurabijat, tregohet e zonja edhe në kuzhinë

11/10/2021

Leonora Jakupi qenka edhe kuzhiniere shumë e mirë. Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi, përveç karrieres së sukseshme që ka krijojuar ndër vite, është e ... Read More