Tag: humbi

“Sëmundje e pabesë”, Gentian Zenelaj zbulon se është infektuar me Covid-19

05/01/2021

Aktori dhe moderator i njohur, Gentian Zenelaj, humbi babanë e tij, pas infektimit me Covid-19 pak ditë më parë, ndërsa së fundmi ka treguar se ... Read More

Milani humbi shansin për talentin e madh spanjoll

27/12/2020

Kështu Milani humbi shansin për talentin e madh spanjoll. Rocco Maiorino, ish-drejtori sportiv i Milanit dhe Las Palmas, foli ekskluzivisht për mikrofonat e “gianlucadimarzio com”. ... Read More

Juventusi kërkon sulmues, tre emra në listën e bardhezinjëve

25/12/2020

Juventusi humbi keq kundër Fiorentinës, duke konfirmuar problemet e mëdha në skuadrën e Andrea Pirlos. Crisitano Ronaldo shënon rregullisht, ndërsa edhe Alvaro Morata nuk është ... Read More

Evi Reçi kujton të afërmit që humbën jetën nga tërmeti: Më mungoni shumë

26/11/2020

Këngëtarja dhe moderatorja Evi Reçi ka kujtuar personat e afërm që humbi nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit 2019. Evi publikoi në ‘Instastory’ një foto ... Read More

Linda Halimi provokon me bikini, foto seksi të këngëtares

24/11/2020

Qëkur humbi peshë, Linda Halimi nuk i ndal fotot provokuese. E tillë ka qenë këngëtarja edhe në setin e fundit, ku ka ngritur temperaturat me ... Read More

Ishte shtatzënë në muajin e pestë, mesazhi qe përloti të gjithë për 28 vjeçaren qe vdiq nga koronavirusi

18/11/2020

Miqtë përlotin me dedikimet për vdekjen e 28-vjeçares nga Covid 19. Emanuela Dalipi humbi jetën dy net më parë si pasojë e koronavirusit, pasi ishte ... Read More

Humbi të atin nga një sëmundje e rëndë, Rudina Dembacaj: Sa budallaqe kam qenë, kam menduar se…

11/11/2020

Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj, pak kohë më parë humbi njeriun e saj të shtrenjtë, të atin, i cili u nda nga jeta pasi vuante ... Read More

I ati humbi jetën nga Covid-19, Viola Spiro prek me fjalët e ndjera: Do qeshim gjithmonë si në foton e fundit

09/11/2020

Moderatorja Viola Spiro humbi babain pak ditë më parë, për shkak të infektimit me Covid-19. Lajmin e ka konfirmuar dhe vetë moderatorja me anë një ... Read More

Loredana gdhend tatuazhin e veçantë për të atin e ndjerë: Vajza e babit

31/10/2020

Reperja e njohur Loredana humbi 1 vit më parë babain e saj, me të cilin kishte një raport shumë të veçantë.  Ajo ka zbuluar së ... Read More

Pas sulmit në zemër, këngëtari i njohur gati humb jetën

27/10/2020

Këngëtari shumë i njohur gati humbi jetën pas sulmit në zemër. Brian May ishte në gjendje të rëndë shëndetësore pas një sulmi në zemër. Kitaristi ... Read More

Milanit i buzëqesh fati para ndeshjes me Romën, ylli i madh mund t’i kthehet për derbi

24/10/2020

Hakan Calhanoglu humbi ndeshjen e Milanit kundër Celtic të enjten në mbrëmje, pas një dëmtimi. Turku ka qenë shumë i rëndësishëm për ekipin në periudhën ... Read More

Ergi do të festonte sot 26-vjetorin, Barbana i dedikon fjalët prekëse: Sa dhimbje të jetosh pa ty

15/10/2020

Artisti Ergi Dini do të festonte sot 26-vjetorin e lindjes. Ai humbi jetën në vitin 2016 pas një aksidenti tragjik me motor. Për Barbanën, motrën ... Read More