Tag: hapur

“Bëhu njeri më i mirë” Reagon Elgit Doda pas daljes së Beatrix?

23/01/2022

Këngëtari i njohur Elgit Doda ka shprehur disa herë hapur mbështetjen dhe suportin për mikun e tij Donald Veshaj gjatë rrugëtimit të tij në “Big ... Read More

Beatrix ankohet në Donaldin: Jam mërzitur shumë, ai nuk më lë të flas!

29/12/2021

Beatrix shpreh hapur “rezervat” e saj me Donaldin Donald dhe Beatrix kanë patur së fundmi ulje-ngritje në lidhjen e tyre. Beatrix ka shprehur gjatë javës ... Read More

De Ligt – Juventus, po ndodh me e keqja

28/12/2021

Menaxheri Mino Raiola ia ka hapur dyert një transferimi të mundshëm diku tjetër të klientit të tij E ardhmja e Matthijs de Ligt mund të ... Read More

Antonela e frustruar: Po të isha jashtë do bëja seks

27/12/2021

Antonela e frustruar. Prej që është futur në shtëpinë e Big Brother VIP, Antonela e ka shprehur hapur nëvojën e saj për marrëdhënie seksuale. Gjatë ... Read More

Lamtumirë Man Utd, zbulohet ekipi i ri i Rashfordit

18/12/2021

Rashford, mund të përfundojë te Barcelona. Marcus Rashford është i hapur për t’iu bashkuar Barcelonës, sipas Mundo Deportivo,përcjell ORAinfo. Skuadra e Camp Nou ka shfaqur ... Read More

Kush është këngëtarja e njohur kosovare në foto?

15/12/2021

A e njihni këngëtaren e njohur kosovare në foto? Këngëtarja, Mihrije Braha ka hapur arkivat duke kujtuar momentet e veçanta nga rinia e saj. Artistja, ... Read More

Icardi në Arsenal? Vjen lajmi i papritur

12/12/2021

E ardhmja e Icardit ende mbetet e pazgjidhur. Paris Saint-Germain thuhet se është i hapur për oferta për Mauro Icardin në janar, dhe footballlondon ka ... Read More

Depay mund ta lë Barcelonën me ‘gishta në gojë’

07/12/2021

Depay, i hapur ndaj ofertave të reja. Sulmuesi holandez mund të largohet nga Barcelona vetëm pas gjashtë muajsh të kaluar në Camp Nou Memphis Depay ... Read More

Ups! Shkruante për dashurinë te postimi i Borës, ku shkoi komenti i Beatrix?!

01/12/2021

Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj e kanë shfaqur hapur pëlqimin ndaj njëri-tjetrit dhe janë më të afërt se kurrë, pavarësisht se aktori ka lënë diçka ... Read More

Haaland i hapur t’i bashkohet gjigantit nga Premierliga

30/11/2021

Erling Haaland i hapur për kalimin te Manchester City Sulmuesi i Borussia Dortmundit, Erling Haaland është i hapur për kalimin te Manchester City në verën ... Read More

Tensionohet situata në ‘Big Brother VIP’, Sabiani e lëshon keq gojën ndaj Einxhel

26/11/2021

Në shtëpinë e BB Vip është hapur një bisedë për jetesën me prindërit pas martese. Ajo që ka folur më së shumti ka qenë Einxhel. ... Read More

Milan në janar po e bën transferin e madh

22/11/2021

Gati transferimi i madh: Njëri prej mesfushorëve më të kërkuar pëlqen hapur Milanin. Skuadra e Stefano Piolit ka para vetes një mundësi të artë në ... Read More