Tag: Gold

Goldi me nuse e qesin djalin në shëtitje, por vëmendje merr diçka tjetër

21/02/2021

Gold AG ndan pamjet e ëmbla të gruas dhe djalit. Ermira dhe Gold AG kanë ndarë pamje të djalit në rrjete sociale. Çifti i njohur ... Read More

Goldi relaksohet me djalin, Ermira ia bënë këtë foto tinëz

07/02/2021

Kështu relaksohet Goldi me djalin në shtëpi. Gold Ag është tashmë një emër i njohur në mediat rozë. Duke qenë gjithmonë i afërt me ndjekësit ... Read More

E pyesin a ka ndërhyrje estetike, gruaja e Goldit befason me përgjigjen

11/01/2021

Bashkëshortja e Gold AG Ermira Shkodra tregon se a ka ndërhyrje estetike. Bashkëshortja e reperit Gold AG, Ermira Shkodra, është tashmë emër i njohur për ... Read More

Nusja e Gold Ag zbulon diçka që nuk e dinit për djalin e tyre

10/01/2021

Partnerja e Gold AG tregon domethënien e emrit të djalit të saj. Ajo ka arritur të kthehet në një personazh mjaft të përfolur në sajë ... Read More

Kjo pamje tregon më së miri raportin e Ermirës me vjehrrën

10/01/2021

Raportin e gruas së Gold AG me nënën e tij e tregon më së miri kjo foto. Bashkëshortja e reperit ka zbuluar marrëdhëniet me vjehrrën ... Read More

Babë e birë, Ermira publikon foton me të ëmbël të Goldit me djalin

20/12/2020

Ermira ndan pamjet e ëmbla të Gold AG dhe Guerilit. Ermira ka ndarë pamje të djalit dhe Gold Ag në rrjete sociale. Ermira Shkodra Agushi ... Read More

Vetëm pak ditë pasi erdh në jetë, Gold Ag e bënë këtë gjë për djalin e tij

19/12/2020

Djali i Gold Ag bëhet me profil në Instagram. Javë më parë reperi i njohur shqiptar, Gold Ag dhe Ermira Shkodra, pritën në jetë djalin ... Read More

Ermira e Gold Ag publikon një imazh të nxehtë nga viti i kaluar

16/12/2020

Gruaja e Gold Ag publikon një imazh të nxehtë nga viti i kaluar. Ermira u bë e njohur që nga dita kur ka kurorëzuar dashurinë ... Read More

Gold Ag sjell imazhin më të ëmbël me djalin

13/12/2020

Gold AG është njëri ndër reperët më të njohur në vendin tonë. Ai para pak ditësh është bërë baba për herë të parë, shkruan ORAinfo. ... Read More

Gold AG organizoi ndejë për lindjen e djalit, mësohet se sa hoxhallarë ishin aty

08/12/2020

Sa hoxhallarë ishin në ndejën e djalit të Gold Ag? Reperi i njohur Gold Ag ditë më parë u bë baba për herë të parë. ... Read More

Nëna e tij e ka ditëlindjen, Gold Ag e uron me këto fjalë të ëmbla

02/12/2020

Gold AG i bën urimin e veçantë nënës për ditëlindje: Dhuratë nga ne e ke nipin. Reperi i njohur shqiptar, Arian Agushi, sot e ka ... Read More

Dedikimi i veçantë i bashkëshortës së Gold Ag për djalin e saj

02/12/2020

Bashkëshortja e Gold Ag me dedikim të veçantë për djalin e saj. Gold Ag dhe bashkëshortja e tij, Ermira janë bërë prindër të një djali, ... Read More