Tag: Gold

Një burrë i kujdesëshëm si Goldi, kështu ia bën dedikimin e veçantë bashkëshortes së tij

11/10/2021

Gold Ag i bën dedikimin e veçantë bashkëshortes së tij, Ermirës. Gold Ag përveç se i shfrytëzon rrjetet sociale për muzikë, edhe postimet me familjen ... Read More

Vendim i papritur nga Gold Ag, ky është veprimi i fundit i tij

20/09/2021

Gold Ag merr një vendim të papritur, vendos ti fshiejë tatuazhet me laser. Gold Ag ka marrë një vendim të papritur. Reperi me prejardhje nga ... Read More

Nusja e Gold Ag poston foto nga ashensori, vëmendje merr veshja dhe trupi i saj

12/09/2021

Muaj më parë rep artisti kosovar, Gold Ag i ka dhënë fund beqarisë. Ai është martuar me një bukuroshe zeshkane e cila jeton dhe vepron ... Read More

Një baba si Gold Ag, i dedikon këngë djalit për ditëlindjen e tij të parë

10/09/2021

Gold AG i dedikon këngë djalit për ditëlindjen e tij të parë. Me 28 nëntor, Guerili mbush një vjet. Dhe, kështu Ariani ka vendosur ta ... Read More

Gold Ag, bën veprimin e papritur pas kritikave rreth fotos duke falur namazin

22/08/2021

Reperi i njohur shqiptar, Gold AG, e ka vënë shumë herë në dukje se është një mysliman i devotshëm. Ai i praktikon të gjitha ritet ... Read More

Gold AG përplaset me gazetarin Visar Duriqi për fotografinë ku shihet duke u falur në rrugë

21/08/2021

Gazetari kosovar, Visar Duriqi, ka komentuar sot fotografinë e këngëtarit Gold Ag teksa shihej duke falur namaz në Rrugën e Kombit. Duriqi ka thënë se ... Read More

Sot feston ditëlindjen Gold AG, kaq vite ka mbushur

28/07/2021

Gold AG sot feston ditëlindjen e 35-të, ndan imazhin e bukur familjar pranë nënës, bashkëshortes dhe djalit. Reperi sot ka ditëlindjen. Gold AG, ka lindur ... Read More

Në përqafim me djalin e tij, Gold AG uron myslimanët për Kurban Bajram

20/07/2021

Arian Agushi i njohur për publikun si Gold AG është njëri prej artistëve më aktiv në skenën muzikore. Ai është shumë aktiv edhe në rrjetet ... Read More

Bashkëshortja fotografon Gold AG-n dhe djalin duke fjetur

13/06/2021

E diela familjare e Gold AG dhe bashkëshortes pranë djalit, Guerilit. Çifti po e shijojnë vazhdimisht epitetin prindër. Ermira Shkodra dhe Arian Agushi shpesh ndajnë ... Read More

Gold AG pas një kohe të gjatë vjen me një paralajmërim

11/06/2021

Gold AG paralajmëron koncert në Han të Elezit për nder të Ditës së Çlirimit të Kosovës. Reperi Gold Ag ka bërë të ditur se do ... Read More

“Përhajr gjyshe”

08/06/2021

“Përhajr gjyshe”, publikohet bashkëpunimi i radhës i Shyhrete Behlulit me Gold AG. Artistja e mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behluli, ka prezantuar projektin e ri muzikor dedikuar ... Read More

“Gjysh ka ardh me të pa nipi”, Gold Ag me të birin vizitoi varrin e babait

23/05/2021

Gold AG sot ndau pamje nga dita e tij Së fundmi reperi i njohur ka vizituar varrin e babait. Reperi i njohur shqiptar dhe partnerja ... Read More