Tag: gjithçka

Real Madrid – Barcelona, formacionet zyrtare

10/04/2021

Gjithçka gati për ndeshjen mes Real Madrid dhe Barcelona. Nga ora 21:00, në “Alfredo di Stefano” do të përballen rivalët më të mëdhenj në Spanjë, ... Read More

Titulli i La Ligas tani është në dorën e Barcelonës

06/04/2021

Tani gjithçka është në dorën e Barcelonës Fitorja ndaj Valladolidit sonte edhe pse minimale është jashtëzakonisht e rëndësishme për Barcelonën, pasi i afrohet liderit të ... Read More

Juventus zbulon emrin e trajnerit të ardhshëm

25/03/2021

Është vendosur gjithçka, Juve zbulon emrin e trajnerit të ardhshëm. Pas shumë javësh me peripeci dhe të pathëna për të ardhmen e Andrea Pirlos tashmë ... Read More

Agnelli humb durimin me Pirlon, ky do jetë trajneri i ri

15/03/2021

Agnelli ka mbushur mendjen, ky do jetë trajneri i ri. Për Andrea Agnellin tashmë gjithçka është e qartë, Andrea Pirlo pas kësaj vere nuk do ... Read More

Antonela heq papritur dorë nga Mevlani, “ia lë” Ledjanës

11/03/2021

Trekëndëshi Mevlani-Antonela-Lediana në emisionin “Për’puthen” duket gjithnjë e më i komplikuar.  Gjithçka nisi pasi Antonela i kërkoi Mevlanit një album, kur ky i fundit i ... Read More

Milan gati transferimin 30 milionësh për zëvëndësuesin e Ibrahimovic

07/03/2021

Gjithçka gati, transferim 30 milionësh për zëvëndësuesin e Ibrahimovic. Milan është duke bërë gati një transferim të jashtëzakonshëm sa i përket repartit të sulmit. Rossonerët ... Read More

Barcelona përmbys gjithçka në ‘Camp Nou’

03/03/2021

Asgjë nuk është e pamundur për Barcelonën, përmbys gjithçka në ‘Camp Nou’. Barcelona ka përmbysur gjithçka në ‘Camp Nou’ dhe po e mund 3-0 Sevillën. ... Read More

Arsenali kërkon të mbyllë gjithçka në ‘Emirates’ kundër Benficas me Xhakën titullar

25/02/2021

Me Xhakën titullar, Arsenali kërkon të mbyllë gjithçka në ‘Emirates’ kundër Benficas. Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Arsenalit dhe Benficas. Sfida e parë ... Read More

Pas 3 muajsh rikthehet Shqipja në PërPuthen dhe sqaron gjithçka

14/02/2021

Shqipja rikthehet pas 3 muajsh në PërPuthen dhe sqaron gjithçka. PërPuthen Prime e 14 shkurtit duket të jetë ndryshe nga shumë të tjera, kjo pasi ... Read More

Inter dhe Milan po i shkëmbejnë yjet

10/02/2021

Gati gjithçka, shkëmbim yjesh mes dy gjigantëve italianë. Gjatë kësaj vere për shkak të krizës ekonomike duket se përsëri zgjidhja më e mirë do të ... Read More

Paralajmërimi i fuqishëm i ish-konkurrentit të “Përputhen”: Sot pasdite do të tregoj gjithçka

05/02/2021

Ish-konkurrenti i “Përputhen” paralajmëron se sot pasdite do të tregoj gjithçka. Erjon Geca, ish-konkurrenti i “Përputhen” tha se sot do të tregoj gjithçka. Geca, ish-konkurrenti ... Read More

Kaq gjatë mund ta lini djathin në frigorifer

31/01/2021

Në mënyrë që të ruajmë shëndetin tonë dhe të mbrohemi nga he.lmimet, ne shpesh hedhim gjithçka që nuk na duket e sigurt nga frigoriferi. Ndër ... Read More