Tag: gjitha

E këputi gishtin, burri e ruan në frigorifer për ta hapur telefonin

25/11/2021

Një burrë 53-vjeç, ka arritur që me gishtin e tij të këputur ta hap telefonin e tij të mençur. E gjitha ndodhi pasi kishte ruajtur ... Read More

Çmenduri se çfarë ka ndodhur me biletat për derbin Inter – Juventus

13/11/2021

Shiten të gjitha biletat për ndeshjen Inter – Juventus, pritet spektakël. Të dielën zhvillohet derbi i madh i Italisë. Interi do të jetë nikoqirë i ... Read More

Këto janë të gjitha ndryshimet në trup që ndodhin shkaku i motit

04/11/2021

Të gjitha ndryshimet në trup që ndodhin shkaku i motit. Moti i zymtë përmirëson funksionimin e trurit tonë, sepse na ndihmon të fokusohemi dhe të ... Read More

“Ankth, depresion, orgji”, sekretet e errta të modeleve të Victoria’s Secret

21/10/2021

Një podkast i ri i titulluar ‘Engjëlli i Rrëfyer’ zbulon të gjitha “sekretet” prapa dritave të ndritshme të Victoria’s Secret. Sipas një modeleje e cila ... Read More

Bayern fiton me katër gola brenda 20 minutave, Chelsea e shkel Malmon – Juve merr tri pikë në fund

20/10/2021

Janë mbyllur të gjitha ndeshjet e sotme në Ligën e Kampionëve. Bayern Munich e ka shkelur Benfican duke triumfuar 4-0 në udhëtim, në Portugali. Katër ... Read More

‘Ronaldo nuk është në mesin e top 5 futbollistëve më të mirë në histori’

19/10/2021

Ish-futbollisti italian ka zgjedhur pesë futbollistët më të mirë të gjitha kohërave. Antonio Cassano në një intervistë ka zbuluar pesë futbollistët më të mirë në ... Read More

Itali-Belgjikë, formacionet zyrtare

10/10/2021

Të gjitha gjërat e mira kanë një fund, dhe kështu ndodhi edhe me Italinë dhe rekordin e tyre prej 37 ndeshjeve pa humbje, teksa u ... Read More

Pamjet e reja të Wilder e shfaqin atë të frikshëm – amerikani synon nokautimin e Fury

09/10/2021

Deontay Wilder po vazhdon të përgatitet me të gjitha forcat për meçin me Tyson Fury. Tyson Fury dhe Deontay Wilder do të kompletojnë trilogjinë e ... Read More

Ja pse burrat Shqiptarë shkëmbejnë gjithmonë cigɑre me njëri tjetrin

07/10/2021

Ndoshta e keni vënë re se burrat shkëmbejnë me njëri-tjetrin cigare?! E gjitha kjo është një shenjë respekti i ndërsjelltë mes burrave shqiptarë. Për burrat, ... Read More

Rrezikon të largohet falas/ Lazio josh Strakoshën, i ofron rinovim të kontratës

07/10/2021

Thomas Strakosha ka humbur jo pak nga shkëlqimi i dikurshëm, mbi të gjitha ka humbur statusin e tij si titullar tek Lazio. Portieri kuqezi po ... Read More

“Nuk ishte trajner i mirë”, rrëfimi i ish-mjekut të kombëtares shqiptare: Si Hans-Peter Briegel i rrezikoi jetën Foto Strakoshës

25/09/2021

A tij i kanë parë sytë nga të gjitha. Ka punuar me trajnerë shqiptarë dhe të huaj. Ka udhëtuar shumë dhe shpeshherë nuk ka qenë ... Read More

Sa njerëz ke shkelur për të arritur këtu? Alketa Vejsiu: As kam shkelur dhe as…

24/09/2021

Alketa Vejsiu u përgjigjet të gjitha pyetjeve që i adresohen në Instagramin e saj nga ndjekësit. Së fundmi, një ndjekës i ka drejtuar pyetjen: Sa ... Read More