Tag: gjetur

Maldini mjeshtër i merkatos, po e trasnferon super lojtarin me kosto zero

22/09/2021

Maldini ka gjetur zëvendësuesin e Kessie me kosto zero. Franck Kessie drejt largimit, Paolo Maldini ka gjetur zëvendësuesin e tij me parametra zero. Rinovimi i ... Read More

Në pritje të ëmbël, Emina Cunmulajn e gjen ditëlindja në spital

14/09/2021

Këtë vit, modelen e njohur, Emina Cunmulaj e ka gjetur ditëlindja në spital. Shkak janë bërë kontraksionet e lindjes. Përmes një video të postuar, modelja ... Read More

Milan nuk pret shumë, e gjen zëvendësuesin e Kessies

14/09/2021

Asgjë nga rinovimi: Milan ka gjetur zëvendësuesin e Kessie. Kessie drejt largimit, Rosonerët kanë gjetur zëvendësuesin. Rinovimi i kontratës me Franck Kessie është temë aktuale ... Read More

Roma e largoi, Pastore gjen ‘strehë’ në La Liga

04/09/2021

Javier Pastore nuk ka humbur kohë dhe ka gjetur ekipin e ri. Argjentinasi është transferuar tek Elche si lojtar i lirë.32-vjeçari u largua nga Roma ... Read More

Riniani i jep fund lidhjes së dashurisë? Detajet që po i bëjnë të gjithë të dyshojnë

30/08/2021

Rinian Leka, ish-konkurrenti i “Për’puthen”, pranoi para disa javësh se kishte gjetur dashurinë e jetës. I ftuar në emisionin “Shqipëria Live”, ai tha se është ... Read More

Koncertët dhe dasmat u ndalën, tani Shkurte Gashi nis pushimet me bashkëshortin

20/08/2021

Pas një sezone të ngjeshur me koncerte, Shkurte Gashi ka gjetur pak kohë për t’u relaksuar. Këngëtarja së bashku me bashkëshortin e saj, Albert Limanin ... Read More

Kjo grua pretendon se ka gjetur një “UFO” në kopshtin e shtëpisë, publikon pamje

12/08/2021

Gruaja thotë se ka gjetur një “UFO” në kopshtin e shtëpisë, publikon videon. Një grua iu drejtua për ndihmë njerëzve në TikTok kur gjeti rastësisht ... Read More

Jasmina pranon lidhjen me ish-konkurrentin e “Për’puthen”?

07/08/2021

Pas ndarjes së bujshme nga Andi duket se Jasmina ka gjetur qetësinë pranë një mashkulli tjetër dhe besojeni ose jo ai mund të jetë një ... Read More

Nuk e fsheh më, ja ku dëshiron të transferohet Messi

07/08/2021

Pas largimit nga Barcelona, Lionel Messi duket se ka gjetur ekipin e ri. Messi ka informuar Paris Saint-Germain se është gati të bashkohet me klubin, ... Read More

Vdes modelja e njohur në moshën 33 vjeçare

12/07/2021

Modelja 33 vjeçare bie për vdekje nga kati i 12-të. Një modele ka gjetur vdekjen në mënyrë misterioze pas rënies nga apartamenti i saj në ... Read More

Shënon Bonucci, Italia barazon rezultatin ndaj Anglisë

11/07/2021

Italia barazon rezultati. Italia ka gjetur më në fund golin ndaj Anglisë. Ishte qendërmbrojtësi Leonardo Bonucci që realizoi në portën e Pickford (67′). Pas një ... Read More

Zbulohet zëvëndësuesi i Hakimit

27/06/2021

Skuadra e Interit tashmë e ka gjetur zëvendësuesin e Hakimit. Interi raportohet se ka hyrë në negociata me Arsenalin për mbrojtësin e djathtë, Hector Bellerin, ... Read More