Tag: feston

Roberti një baba i përkushtuar, i bën dhuratë të veçantë vajzës së tij për ditëlindje

15/05/2021

Renee feston ditëlindjen, Roberti i bën befasinë e veçantë. Data e sotme është shumë e veçantë për Robert Berishën, kjo ngase vajza e tij Renee ... Read More

Në 4-vjetorin e lindjes, Bieta dhe Albani i organizojnë surprizën përrallore Kroit

13/05/2021

Kroi, i vogli i moderatores Bieta dhe Albanit feston sot 4-vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për vogëlushin e tyre, dyshja kanë organizuar ... Read More

Nuk do ta besoni, kaq vite ka mbushur sot Vesa Luma

12/05/2021

Vesa Luma feston sot ditëlindjen, kaq vjet mbush ajo. Këngëtarja Vesa Luma sot feston ditëlindjen. Artistja sot mbushi plot 35 vjet. Ajo ka postuar një ... Read More

Nuk do ta besoni, kaq vite ka mbushur sot Zanfina Ismajli

10/05/2021

Zanfina Ismajli feston ditëlindjen e 36-të. Ajo ndonëse është shkëputur nga industria muzikore, por ende përflitet për të. Fjala është për këngëtaren e njohur, Zanfina ... Read More

Adelina një motër e kujdesëshme, uron me fjalët më të mira Zanfinën

10/05/2021

Adelina uron me fjalët më të mira motrën Zanfinën. Sot feston ditëlindjen këngëtarja e njohur Zanfina Ismaili. Ajo po merr urime të shumta nga miqt ... Read More

Sot feston ditëlindjen kampionia e Kosovës – ja sa vite mbush Mjalinda Kelmendi

09/05/2021

Xhudistja më e madhe kosovare, Majlinda Kelmendi feston sot ditëlindjen e saj të 30-të. Ishte trajneri i saj, Driton Kuka që ia uroi, duke e ... Read More

Archie feston sot 2-vjetorin, familja mbretërore uron vogëlushin

06/05/2021

Ditën e sotme, më 6 maj djali i Meghan dhe Princ Harry-it, Archie feston 2-vjetorin e lindjes. Sigurisht që e gjithë vëmendja është te qëndrimi ... Read More

Sabri Fejzullahu me urim special për ditëlindjen e djalit të madh

03/05/2021

Djali i madh i feston ditëlindjen, Sabri Fejzullahu e uron në këtë mënyrë. Këngëtari ka zgjedhur t’i bëjë një urim special përmes rrjeteve sociale. Duke ... Read More

Shpat Kasapi feston ditëlindjen, partnerja i bën urimin më romantik: I ke mbushë të gjithë zbrazëtirat e zemrës time

01/05/2021

Këngëtari i njohur Shpat Kasapi feston sot 36 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë, ku urimet për këngëtarin kanë qenë të shumta, vëmendjen ... Read More

Lumir Abdixhiku sot feston ditëlindjen, kaq vjet mbush ai

22/04/2021

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës sot feston ditëlindjen. Lumir Abdixhiku ka lindur me 22 prill në vitin 1983 dhe sot mbush 38 vit. Ai ... Read More

Usta nuk përmbahet, me këto fjalë e uron Gentën për ditëlindje

12/04/2021

I dashuri me urim të veçantë për Genta Ismajlin Genta Ismajli sot feston ditëlindjen e 37-të. Prej shumë urimeve artistes shqiptare nuk i mungoi edhe ... Read More

Genta e ka ditëlindjen, kaq vjet mbushi

12/04/2021

Për këngëtaren e njohur, Genta Ismajlin sot është ditë e veçantë pasi që feston ditëlindjen e 37-të, megjithatë pamja e saj nuk e pasqyron këtë ... Read More