Tag: feston

Vajza e Lutfi Hazirit feston ditëlindjen në mënyrë të veçantë: “Kam kaluar 9125 ditë në tokë”

14/10/2021

“Kam kaluar 9125 ditë në tokë”, vajza e Lutfi Hazirit feston ditëlindjen. Vajzat e të parit të Gjilanit, tanimë janë mjaft të komentuara në median ... Read More

Ramush Haradinaj me dedikim special për ditëlindjen e Anitës

12/10/2021

Anita feston ditëlindjen, dedikimi special i Ramush Haradinajt për bashkëshorten. Anita Haradinaj ka marrë një dhuratë nga bashkëshorti i saj, Ramush Haradinaj në ditëlindjen e ... Read More

Anita befasohet nga Ramushi për ditëlindje, kjo është dhurata për të

12/10/2021

Kjo është dhurata që Ramushi i bëri Anitës për ditëlindjen e saj të 41-të. Ajo sot feston ditëlindjen. Dhe, natyrisht se Anita ka marrë një ... Read More

Në mënyrë të veçantë Leonita feston ditëlindjen e vajzës

08/10/2021

Leonita feston ditëlindjen e vajzës në mënyrë të veçantë. Leonita Xhaka në çdo kohë është pjesë e lajmeve rozë. Duke u dalluar me stilin që ... Read More

Granit Xhaka i bën dedikimin emocionues vajzës së tij për ditëlindje

07/10/2021

Vajza feston ditëlindjen, Granit Xhaka i bën dedikimin emocionues. Dita e sotme është e veçantë në familjen e e futbollistit Granit Xhaka, pasi vajza e ... Read More

Feston 2 vjetorin, Granit Xhaka bën dedikimin më të ëmbël për vajzën e tij

07/10/2021

Vajza e Granit Xhakës feston sot dy vjetorin dhe nuk mund të mungonte një urim nga ylli i futbollit me origjinë shqiptare. “Gëzuar ditëlindjen engjëlli ... Read More

Aida me fjalë romantike për bashkëshortin në njëvjetorin e martesës

03/10/2021

Aida Doçi po feston një vjetorin e martesës me bashkëshortin, Naser Qeli. Sot është një ditë e veçantë për Aida Doçin dhe Naser Qelin. Data ... Read More

“Të bekuar që të kemi”, Graniti feston ditëlindjen dhe urimin më të bukur e merr nga Leonita

28/09/2021

Ditën e sotme, Granit Xhaka, futbollisti i njohur shqiptar feston ditëlindjen. Ai ka mbushur 29 vjeç dhe urimet për të në këtë ditë të rëndësishme ... Read More

“Edhe pak i vjet i boj 80 vjet”, Xhbanja befason me postimin në ditëlindjen e saj

20/09/2021

Aktorja e njohur, Arjola Demiri feston sot ditëlindjen. Demiri ka marrë urime të shumta nga miqtë dhe më të dashurit e saj. Aktorja fillimisht ka ... Read More

Sa është rritur! Elia ndan foton e Princeshës Geraldinë, të gjithë vëmendjen e marrin flokët

19/09/2021

Edhe një muaj dhe në familjen mbretërore ka festë, pasi më e vogla e familjes feston ditëlindjen. Princesha Geraldinë është kthyer tashmë në kryefjalën e ... Read More

Sabri Fejzullahu sot feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vite ka bërë

16/09/2021

Duket si djalë i ri, Sabri Fejzullahu sot feston ditëlindjen e 74-të. Këngëtari kosovar, Sabri Fejzullahu sot feston ditëlindjen. Sabriu, ndonëse duket në formë të ... Read More

Festë e madhe në familjen e Remzie Osmanit

10/09/2021

Remzie Osmani feston ditëlindjen e 50-të me familjen. Këngëtarja ndau pamje nga festa. Remzie Osmani, publikoi fotografi në Instagram teksa shihet pranë bashkëshortit të saj, ... Read More