Tag: euro

Katastrofë për Ibrahimovicin, rrezikon pezullim të gjatë nga futbolli dhe gjobë 100 milionë euro

14/04/2021

Ibrahimovici rrezikon pezullim të gjatë nga futbolli dhe gjobë 100 milionë euro. Zlatan Ibrahimovic rrezikohet të gjobitet e madje të pezullohet nga FIFA dhe UEFA, ... Read More

Milani çudit, nxjerrë në shitje yllin e saj për 40 milionë euro

14/04/2021

Çudit Milani, nxjerrë në shitje yllin e saj për 40 milionë euro. Milan ka çuditur të gjithë me vendimin e saj për të nxjerrë në ... Read More

Milan befadon, gjen zëvendësuesin e Romagnolit

10/04/2021

Milan gjen zëvëndësuesin e Romagnolit, plot 26 milionë euro. Milan i ka kthyer sytë kah Franca për një ndërhyrje të rëndësishme në mbrojtje. Rossonerët janë ... Read More

Tifozët do të lejohen në Kampionatin Evropian

09/04/2021

Tifozët do të lejohen në Kampionatin Evropian. Kampionati Evropian “Euro 2020” do të luhet në prani të spektatorëve. UEFA ka bërë të ditur vendimin se ... Read More

Conte ‘ska të ndalur, gjen sulmuesin 28 milionësh

08/04/2021

I preferuari i Contes, 28 milionë euro për sulmuesin e tretë të Interit. Inter për këtë verë po përgatitet për transferimin e një sulmuesi anësor ... Read More

Donnarumma e tepron me kërkesa ndaj Milanit, kjo pritet të jetë skuadra e re e tij

08/04/2021

Donnarumma dëshiron 12 milionë euro në sezon, ka gjetur skuadrën që ofron një shumë të tillë. Milan ka dëshirë që të rinovojë kontratën me Gianluigi ... Read More

E papritur: Milan nxjerr në shitje yllin e skuadrës për 40 milionë euro

06/04/2021

Milan nxjerr në shitje yllin e skuadrës për 40 milionë euro. Vendim surprizë, Milan ka vendosur ta shesë yllin e skuadrës. Milan është gjithnjë e ... Read More

Kuqezinjtë e Euro 2016 nuk janë më “ambasadorë të mirë”, qeveria i heq pasaportat diplomatike

01/04/2021

Ju kujtohet kur kombëtarja e Shqipërisë pritej me festë dhe krenari pas pjesmarrjes historike në finalet e Euro 2016. Në atë kohë, përveç tifozëve me ... Read More

Italia me kërkesë të çuditshme për UEFA-n

30/03/2021

Trajneri i Italisë me kërkesë të çuditshme për UEFA-n para EURO 2020. Trajneri i Italisë Roberto Mancini tashmë ka treguar me grumbullimin e fundit, ku ... Read More

Milani pritet të ketë buxhet prej 100 milionë eurosh për transferime në verë

28/03/2021

Buxheti i transferimeve të Milanit mund të jetë rreth 100 milionë euro dhe nënshkrimi i përhershëm i Fikayo Tomori mbetet përparësia e Rossonerëve. Milani kurseu ... Read More

Manchester United hap ‘thesin me para’ për yllin spanjoll

27/03/2021

Manchester United bën gati 80 milionë euro për Llorenten. Djajtë e Kuq kanë filluar ndjekjen ndaj yllit të Atletico Madrid. Manchester United tashmë kanë bërë ... Read More

Çmenduri, Morena Taraku i blen këto atlete rreth 35 mijë euro!

23/03/2021

Morena Taraku tregon se ka blerë atlete me çmim rreth 35 mijë euro Këngëtarja shqiptare, Morena Taraku, shquhet për luks. 27 vjeçarja ka ndarë një ... Read More