Tag: euro

Donnaruma pendohet për lagrimin nga Milani? Nuk është i lumtur në Paris

24/09/2021

Nuk është i lumtur në Paris: Donnarumma rikthehet në Serie A. Ai sapo ka fituar “Euro 2020” si protagonist dhe megjithatë, kalimi te PSG e ... Read More

A po i fitojnë nga 30 mijë euro në dasma, Aida Doçi vjen me këtë deklaratë

22/09/2021

Thonë se marrin nga 30 mijë euro bakshish në dasma, Aida Doçi dyshon në këto deklarata të këngëtarëve Këngëtarja ka treguar të pathëna nga jeta ... Read More

Juventus në krizë të madhe, raporton humbje prej 190.7 milionë euro

08/09/2021

Juventusi raporton humbje prej 190.7 milionë euro. Juventusi do ta mbyllë vitin financiar 2020/2021 me humbje prej 190.7 milionë eurosh, më shumë se dyfishi i ... Read More

Mbappe qëndron në PSG, Real Madrid ndërpret negociatat për blerjen e yllit 22-vjeçar

30/08/2021

Pas ofertës prej 200 milionë euro, Real Madrid duket se i ka ndërprerë negociatat me PSG për blerjen e Kylian Mbappe. Ky është lajmi i ... Read More

Mbappe – Real Madrid: Leonardo thyen heshtjen

27/08/2021

170 milion euro dhe 10 milion bonuse, kjo është oferta e Real Madrid për të blerë Kylian Mbappe nga PSG. Një ditë më parë Marca ... Read More

Çmendet Real Madrid, ja sa ofron tani për Mbappen

26/08/2021

Nga 160 milionë në 180 milionë euro e ka rritur Real Madridi ofertën e fundit për Kylian Mbappen. Oferta 160 milionë euro për Kylian Mbappen ... Read More

Çmenduria e Michael Jordan që nuk do ta bënte askush

22/08/2021

Çmenduri: Michael Jordan refuzoi 80 milionë euro për vetëm dy orë angazhim. Michael Jordan dikur kishte refuzuar 100 milionë dollarë, apo 80 milionë euro për ... Read More

Zbulohen zyrtarisht borxhet e Barcelonës – klubi në prag të falimentimit

16/08/2021

Barcelona ka 1.35 miliard euro borxhe. Presidenti i Barcelonës, Joan Laçorta ka mbajtur një konferencë dramatike për media në të cilat ai ka konfirmuar që ... Read More

Kjo 5 euro që ka vlerë 500 euro, kontrolloni a e keni një të tillë

28/07/2021

Kartëmonedha 5 euro që ka vlerë 500 euro, kontrolloni a e keni një të tillë. Midis kartmonedhave të euros aktualisht në qarkullim, ka disa ekzemplarë ... Read More

Milan bën përforcimin e madh në mesfushë me vlerë 25 milionë euro

28/07/2021

Tjetër përforcim në mesfushë me vlerë 25 milionë euro. Skuadra e Milan po bëhet gati që të bëj zyrtare edhe një tjetër blerje, kësaj rradhe ... Read More

Man Utd – Varane, ky është lajmi i fundit

27/07/2021

Punë e kryer, Varane në United për 50 milionë euro, kontratë 4+1. Pas Sergio Ramos, nga Real Madridi do të largohet edhe Raphael Varane, çka ... Read More

Mësohet shuma që do ta fitojë Dsitria Krasniqi nga Kosova për medaljen e artë

24/07/2021

Distria Krasniqi do të shpërblehet me 100 mijë euro nga shteti i Kosovës. Distria Krasniqi ka ngritur emrin e Kosovës në nivelin më të lartë ... Read More