Tag: emri

Juventus paraljmëron Pirlon, emri i ri është gati

13/01/2021

Pirlo paralajmërohet, emri i ri është gati. Juventus nuk ka ndërmend që të tolerojë më shumë gabimet e Andrea Pirlos në qoftë se ky i ... Read More

“Faleminderit Zoti im”, Gold Ag publikon foton me të bukur me Guerilin

03/01/2021

Gueril është emri që Goldi dhe Ermira i kanë vënë djalit të tyre i cili erdhi në jetë me datën 28 nëntor. Ardhja në jetë ... Read More

Gold Ag një baba i përkushtuar, në vend të djepit ja ku e vë djalin në gjumë

22/12/2020

Një baba si Goldi, në vend të djepit ja ku e vë djalin në gjumë. Gueril është emri që Goldi dhe Ermira i kanë vënë ... Read More

Mërr fund misteri, Ledri dhe Sara i befasojnë të gjithë me emrin e vajzës së tyre

15/12/2020

I jepet fund misterit, zbulohet emri i vajzës së Ledrit dhe Sarës. Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula, është bërë baba i një vajze sot ... Read More

Emocionohet Almeda, e kujton këtë moment të disa viteve më parë me Tolgën

08/12/2020

Almeda Abazi është emri i modeles shumë të njohur shqiptare. Ajo vazhdoi karrierën dhe jetën në Turqi ku tani është e martuar me aktorin e ... Read More

Juventus humb durimin me Pirlon, ja kush pritet të jetë trajneri i ri

08/12/2020

Pirlo largohet nga Juve, gati emri i trajnerit të ri. Në merkaton e transferimeve Biankonerët janë akoma duke menduar për sjelljen e Zinedine Zidane në ... Read More

Agnesa Vuthaj pëson aksident? Kjo është gjendja e saj

26/11/2020

Agnesa Vuthaj është emri i modeles më të pëlqyer kosovare. Ajo është tash e disa vite një prej më të pëlqyerave nga publiku, shkruan ORAinfo. ... Read More

Leonardo ia “mbyll” derën Milanit për transferimin e Icardit

10/11/2020

Icardi-Milan, PSG “i mbyll” derën transferimit me deklaratën e Leonardos. Ditët e fundit emri i Mauro Icardi është kthyer me forcë në orbitën e Milanit. ... Read More

Agnesa mahniti të gjithë, kaq bukur po i rri ky fustan

05/11/2020

Agnesa Vuthaj është emri i modeles më të pëlqyer kosovare. Ajo është tash e disa vite një prej më të pëlqyerave nga publiku, shkruan ORAinfo. ... Read More

Learta del me bluzën e ngushtë, ekspozon barkun e fryrë

30/10/2020

Learta e tregon barkun e fryrë në bluzën e ngushtë. Nuk ka ditë që emri i saj nuk përfolët nga mediet rozë. Bukuroshja ka arritur ... Read More

Agnesa grimohet lehtë, me pamjen e fundit lë nën ‘hije’ të gjitha modelet

27/10/2020

Agnesa Vuthaj është emri i modeles më të pëlqyer kosovare. Ajo është tash e disa vite një prej më të pëlqyerave nga publiku, shkruan ORAinfo. ... Read More

Almedës i mungon Shqipëria, vjen me postim prekës

22/10/2020

Almeda Abazi është emri i modeles shumë të njohur shqiptare. Ajo vazhdoi karrierën dhe jetën në Turqi ku tani është e martuar me aktorin e ... Read More