Tag: edhe

Gëzimja kthehet në ditën e martesës, publikon këtë foto

23/01/2021

Kështu dukej reja e Remzies në ditën e martesës. Edhe pse kanë kaluar dy vite që nga ai moment, Gëzimja dhe Hami kujtojnë momentet e ... Read More

Nora Istrefi e papërmbajtshme në shpenzime, ja sa kushtoi veshja saj e fundit

23/01/2021

Nora Istrefi në përgjithësi njihet për stilin e veçantë, përfshirë edhe jetën luksoze që bën. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke shpërndarë imazhe ... Read More

Maldini dhe Massara në aksion, po synojnë t’i rinovojnë kontratat me këta katër yje të Milanit

23/01/2021

Krahas transferimeve të janarit, drejtuesit e Milanit janë duke bërë gati edhe kontratat e reja për lojtarët që po shkëlqejnë kohëve të fundit në ekip. ... Read More

Sherri para derbit. Reagon Astrit Mahmuti

23/01/2021

Siç edhe është marrë vesh, një përplasje mes dy tifozerive rivale ka ndodhur në pjesët rrotull stadiumit, ku edhe është djegur një lokal. Mësohet se ... Read More

Pasi shënoi golin e parë për Lazion, Muriqi vjen me këtë deklaratë

22/01/2021

Pas golit dhe ndeshjes së sotme me Lazion ndaj Parmas në Kupën e Italisë ka folur edhe sulmuesi Kosovës, Vedat Muriqi. Edhe pse mes spekulimeve ... Read More

Dashuria e madhe e Gentës për të dashurin, e bën edhe këtë gjë për partnerin

22/01/2021

Genta e bën edhe këtë gjë për partnerin. Genta ia shpreh edhe në një tjetër mënyrë dashurinë partnerit turk. Genta Ismajli dhe Huseyin Usta janë ... Read More

Konfirmohet edhe një herë e ardhmja e Lautaro Martinezit

20/01/2021

Agjenti i Lautaro Martinez konfirmon edhe një herë të ardhmen e lojtarit. Lautaro Martinez ka qenë i lidhur për një largim të mundshëm nga Interi ... Read More

Adelina Tahirit i shkruajnë: Gjeja edhe motrës një maqedon

20/01/2021

I shkruajnë Adelina Tahirit: Gjeja edhe motrës një maqedon. Ka ditë që Adelina dhe motra e saj Diana janë bërë të pandashme edhe në rrjetet ... Read More

Lagështira në shtëpi, cilat janë shkaqet dhe si ta evitoni

18/01/2021

Lagështirë madje edhe myk, ne dimër shtëpitë tona janë shume te rrezikuara prej këtij fenomeni. Por çfarë mund te bëni për te luftuar kundër lagështirës ... Read More

Vajza e Lutfi Hazirit shfaqet super hot në imazhin e fundit

18/01/2021

Kënga Haziri është vajza e politikanit dhe njëkohësisht edhe kryetarit të Gjilanit Lutfi Hazirit. Ajo është e përfolur shumë në publik e në media sidomos ... Read More

Adelina Ismaili ju hup skijave, Vali bën këtë veprim

18/01/2021

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë ... Read More

Java e 15-të e kampionatit me ndeshje mjaft interesante, përfshirë derbin

18/01/2021

Këtë të mërkurë starton edhe java e 15-të e Kategorisë Superiore. Pikërisht këtë ditë do të luhen 4 ndeshje, kurse ditën e enjte do të ... Read More