Tag: ditëlindjen

Bashkëshortja i feston ditëlindjen, Milot Llalloshi e uron me fjalët me të mira

01/03/2021

Erxhina Ismajli sot feston ditëlindjen. Përmes një postimi në profilin e tij në Instagram, këngëtari ka zgjedhur ta uroi. Milot Llalloshi ka shkruar edhe disa ... Read More

Ermali zgjedh fjalët më të ëmbëla për ta uruar djalin

28/02/2021

Ermal Fejzullahu i uron djalit ditëlindjen me fjalët më të ëmbla. Këngëtari i ka uruar ditëlindjen djalit në rrjete sociale. Arti quhet djali i madh ... Read More

Kjo është dhurata që pranoi Zëri për ditëlindjen e 2-të

21/02/2021

Dhuratat që pranoi Zëri për ditëlindjen e 2-të. Çifti i njohur i estradës, Gjiko dhe Elita, gjatë ditës së djeshme kanë fëstuar ditëlindjen e 2-të ... Read More

Agnesa Vuthaj kaq vite ka mbushur sot

08/02/2021

Agnesa Vuthaj sot feston ditëlindjen. Sot feston ditëlindjen ish-Miss Kosova, Agnesa Vuthaj. Bukuroshja nga Istogu mbushë 35 vite jetë. Vitet për Agnesën janë vetëm numra, ... Read More

‘Sasa’i zbulon surprizën që i bëri Keith për ditëlindjen e 41-të

07/02/2021

Adriana Matoshi zbulon surprizën që i bëri Keith për ditëlindjen e 41-të: Edhe pse jemi me kilometra larg, ti prapë gjen mënyrën për të më ... Read More

Ronaldo vjen me mesazh emocionues në ditëlindjen e tij të 36-të

05/02/2021

Cristiano Ronaldo sot ka festuar ditëlindjen e 36-të. Cristiano Ronaldo mbushi sot plot 36 vite, ndërsa ende duket se ka shumë gjëra për t’i dhënë ... Read More

Është vajza ditëlindjes, por Elvana na bën dhuratën më të bukur

03/02/2021

Sot është një ditë e veçantë për Elvana Gjatën, teksa sot feston ditëlindjen. E pikërisht me këtë rast ka vendosur t’i bëjë një dhuratë të ... Read More

Robert Berisha feston ditën e sotme ditëlindjen dhe ju nuk do ta besoni sa vjeç bën

28/01/2021

Robert Berisha feston ditën e sotme ditëlindjen. Të shumtë kanë qenë miqtë dhe të afërmit që e kane uruar këngëtarin për festën e tij. Por ... Read More

Sot feston ditëlindjen Memli Krasniqi, kaq vite ka mbushur

25/01/2021

Memli Krasniqi sot feston ditëlindjen, ja sa vite mbush. Memli Krasniqi sot mbush 41 vjet. Ai ka lindur me 25 janar në vitin 1980. Memli ... Read More

Djali i saj feston 1-vjetorin e lindjes, Miriami ia bën dhuratën më të bukur

14/01/2021

Djali i Miriam Canit dhe Alban Skënderajt, Duami sot feston ditëlindjen e parë. Në këtë ditë dhuratën më të bukur vogëlushi e ka marrë nga ... Read More

Habit bashkëshortja e Lulzim Bashës, poston foto nga fëmijëria e saj

14/01/2021

Një këngë labe si një urim për ditëlindjen e të atit, por dhe një surprizë. Bashkëshortja e kreut të PD-së Aurela Basha ka uruar të ... Read More

Sot feston ditëlindjen Shyhrete Behluli, ja sa vite i ka bërë

10/01/2021

Shyhrete Behluli feston ditëlindjen e 59-të. Shyhrete Behluli është një ndër këngëtaret më të dalluara në skenën muzikore. Ajo gjithmonë mbetet e veçantë si në ... Read More