Tag: ditëlindjen

Vajza e Lutfi Hazirit feston ditëlindjen në mënyrë të veçantë: “Kam kaluar 9125 ditë në tokë”

14/10/2021

“Kam kaluar 9125 ditë në tokë”, vajza e Lutfi Hazirit feston ditëlindjen. Vajzat e të parit të Gjilanit, tanimë janë mjaft të komentuara në median ... Read More

Ramush Haradinaj me dedikim special për ditëlindjen e Anitës

12/10/2021

Anita feston ditëlindjen, dedikimi special i Ramush Haradinajt për bashkëshorten. Anita Haradinaj ka marrë një dhuratë nga bashkëshorti i saj, Ramush Haradinaj në ditëlindjen e ... Read More

Anita befasohet nga Ramushi për ditëlindje, kjo është dhurata për të

12/10/2021

Kjo është dhurata që Ramushi i bëri Anitës për ditëlindjen e saj të 41-të. Ajo sot feston ditëlindjen. Dhe, natyrisht se Anita ka marrë një ... Read More

Çfarë po ndodh? Jasmina bën një postim për ditëlindjen e Andit dhe e fshin menjëherë

11/10/2021

Pas përballjes festuan bashkë ditëlindjen? Jasmina bën një postim për ditëlindjen e Andit dhe e fshin menjëherë. Andi Artani sot feston ditëlindjen e tij të ... Read More

Në mënyrë të veçantë Leonita feston ditëlindjen e vajzës

08/10/2021

Leonita feston ditëlindjen e vajzës në mënyrë të veçantë. Leonita Xhaka në çdo kohë është pjesë e lajmeve rozë. Duke u dalluar me stilin që ... Read More

Granit Xhaka i bën dedikimin emocionues vajzës së tij për ditëlindje

07/10/2021

Vajza feston ditëlindjen, Granit Xhaka i bën dedikimin emocionues. Dita e sotme është e veçantë në familjen e e futbollistit Granit Xhaka, pasi vajza e ... Read More

Befason Ibarhimovic, feston ditëlindjen e 40-të të tij dy ditë me herët

02/10/2021

Zlatan Ibrahimovic, festoi ditëlindjen e tij të 40 sot -të dy ditë herët në Milanello, duke ngrënë dolli me shokët e tij të skuadrës në ... Read More

“Të bekuar që të kemi”, Graniti feston ditëlindjen dhe urimin më të bukur e merr nga Leonita

28/09/2021

Ditën e sotme, Granit Xhaka, futbollisti i njohur shqiptar feston ditëlindjen. Ai ka mbushur 29 vjeç dhe urimet për të në këtë ditë të rëndësishme ... Read More

‘Mbusha 16 vjeç’, pamjet nga super festa e ditëlindjes së Greta Koçit

27/09/2021

Greta Koçi festoi mbrëmë ditëlindjen me një super festë ku kishte mbledhur familjarët dhe miqtë e saj. Këngëtarja kishte zgjedhur të vishej me fustan rozë dhe ... Read More

E bukura e Tropojës festoi ditëlindjen, dalin pamjet nga festa e madhe me të ftuarit VIP (FOTO)

21/09/2021

Aktorja e njohur e humorit, Arjola Demiri, ka festuar një ditë më parë ditëlindjen. Teksa ka marrë urime pafund nga fansat, kolegët, familjarët dhe miqtë, ... Read More

“Edhe pak i vjet i boj 80 vjet”, Xhbanja befason me postimin në ditëlindjen e saj

20/09/2021

Aktorja e njohur, Arjola Demiri feston sot ditëlindjen. Demiri ka marrë urime të shumta nga miqtë dhe më të dashurit e saj. Aktorja fillimisht ka ... Read More

Sabri Fejzullahu sot feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vite ka bërë

16/09/2021

Duket si djalë i ri, Sabri Fejzullahu sot feston ditëlindjen e 74-të. Këngëtari kosovar, Sabri Fejzullahu sot feston ditëlindjen. Sabriu, ndonëse duket në formë të ... Read More