Tag: Derisa

Pytet a është shtatzënë, Gresa Behluli jep lajmin e madh

18/09/2021

Këngëtarja e njohur kosovare, Gresa Behluli, njihet për suksesin e saj në muzikë derisa sa i përket jetës private është mjaft e rezervuar. Duke mos ... Read More

Akuzohet për fotoshop, shpërthen keq Rozana Radi

03/09/2021

Derisa çdo ditë e më shumë çdo lëkurë dhe trup duket përfekte në secilën femër të estradës, Rozana Radi vjen një mesazh pasi akuzohet për ... Read More

Toni Kross shkakton tërmet në Paris: Ndoshta një lojtar i PSG-së i bashkohet Real Madridit

18/08/2021

Derisa ka thashetheme për të ardhmen e Kylian Mbappes, mesfushori i Real Madridit Toni Kross ka hedhur benzinë në zjarre duke thënë që një lojtar ... Read More

PSG – Messi, lajmi i fundit nga Franca

09/08/2021

PSG-së nuk i intereson më Pogba Derisa po vazhdojnë përgatitjet e PSG-së për arritjen e Messi, mediat franceze thonë se kjo gjë është bërë shkak ... Read More

Arta Elezaj vë në plan të parë gjoksin derisa merr rreze dielli

07/08/2021

Arta Elezaj vë në plan të parë gjoksin derisa merr rreze dielli. Arta po shijon diellin. Modelja dhe blogerja Arta Elezaj përherë merrë vëmendje me ... Read More

Taynes gati po i ‘shpërthen’ gjoksi, bën këtë veprim për ta mbajtur nën kontroll!

05/08/2021

Tayna shfaqet provokuese derisa mban gjoksin me duar Ajo është shfaqur joshëse në paraqitjen e fundit. E veshur me një veshje me ngjyrë të kaltër, ... Read More

Me këtë veprim po tentoin t’i largoj kilogramët e tepërt Elita

22/07/2021

Moderatorja e bëri publike përmes rrjeteve sociale. Ajo ndau pamje nga palestra derisa shihej e veshur me veshje sportive. Elita Rudi, ka postuar një fotografi ... Read More

Era Istrefi shton kilogramët, mahnitë me dukjen

14/07/2021

Era Istrefi mahnitë me dukjen në fotografitë e reja, derisa vë në pah fizikun e formësuar. Këngëtarja e njohur, Era Istrefi, është mjaft aktive në ... Read More

Familja e Shyhrete Behlulit po feston në Turqi, kjo është arsyeja

30/06/2021

Në familjen e Shyhrete Behlulit po festohet sot. Derisa djali i vogël, Lumi feston ditëlindjen këngëtarja ka shkruar urimin më të mirë për të. Familja ... Read More

Selfie më hot nuk do të shihni sonte

05/05/2021

Lottie Tomlinson ka treguar asetet e saj në të brendshme rozë derisa ka bërë disa selfie të nxehta në krevatin e saj Lottie Tomlinson është ... Read More

Ky shtet u kërkon grave të mos mbesin shtatzëna shkaku i varianteve të reja të virusit

17/04/2021

Të premten, autoritetet braziliane bënë thirrje që gratë t’i shtyjnë shtatzënitë derisa të kalojë më e keqja nga pandemia, duke thënë se varianti i ri ... Read More

Kjo i ndodh Juventusit nëse dështon të kualifikohet në Ligën e Kampionëve

08/04/2021

Paratë që do t’i humbte Juventusi nëse dështon të kualifikohet në Ligën e Kampionëve. Derisa ka mbetur jashtë garës për titullin e Serie A, të ... Read More