Tag: deri

Një baba si Roberti, kështu kujdeset për Renenë

18/09/2021

Robert Berisha, është njëri nga personazhet më tëkomentuara. Që nga lidhje e deri tek ndarja me këngëtaren e njohur, Nora Istrefi, dyshja në fjalë kanë ... Read More

Zviceranët me statistika interesante për Xherdan Shaqirin, kjo është përqindja

17/09/2021

Ylli nga Kosova, Xherdan Shaqiri, po luan me sukses në mjedisin e ri, Lyon nga Franca Ai deri me tash është paraqitur në dy ndeshje, ... Read More

Gjendet sozia e Mozzik dhe ne s’po e dallojmë dot cili prej tyre është reperi!

17/09/2021

Thuhet rëndom se çdo njeri ka së paku 7 sozi nëpër botë dhe deri më sot gjetja e tyre duket e pamundur. Mirëpo, kur vjen ... Read More

Milan merr vendim për Castillejon

09/09/2021

Samu Castillejo, do të qëndrojë në AC Milan të paktën deri në janar, raporton Calciomercato. CSKA Moska ishte në bisedime për ta nënshkruar atë, por ... Read More

PSG synon transferimin e Kessie pa asnjë cent!

07/09/2021

Franck Kessie duket se do të largohet nga Milani. Kessie ka kontratë me Milanin të vlefshme deri në qershor të vitit 2022. Futbollisti së fundmi ... Read More

Krejt çfarë dihet deri tash për variantin Mu?

02/09/2021

Çfarë dihet deri tash për variantin Mu? Organizata Botërore e Shëndetësisë po ndjek një variant të ri të koronavirusit, të quajtur Mu. I zbuluar për ... Read More

Milan zyrtarizon një tjetër goditje të madhe

31/08/2021

Deri në minutën e fundit: Milan zyrtarizon një tjetër goditje. Për Milanin kjo verë ka qenë njëra ndër më të sukseshmet ndoshta edhe në historinë ... Read More

Ylli i Manchester Cityt do të qëndrojë në burg

27/08/2021

Mendy del para gjykatës, mbetet në burg të paktën deri më 11 shtator. Ashtu siç ishte paralajmëruar, mbrojtësi francez i Manchester City-t, Benjamin Mendy doli ... Read More

‘Transferimi i Ronaldos ishte gabim, sa më shpejt që largohet aq më mirë’

24/08/2021

E ardhmja e Cristiano Ronaldos mbetet e paqartë kur kanë mbetur edhe pak ditë deri në mbylljen e afatit kalimtar veror. Ndërkohë, tifozët e Juventusit ... Read More

Partneri im zgjat pesë orë në shtrat’-62-vjeçarja flet për jetën personale

22/08/2021

Sian Davies ka rrëfyer për “The Sun” se si partneri i saj mund të zgjasë deri në pesë orë në shtrat, por kjo po i ... Read More

10 vite burg për ish-yllin e Manchester United

22/08/2021

Ish-futbollisti i Manchester United, Anderson, rrezikon deri në 10 vite burg. Braziliani akuzohet për përvetësim të 5 milionë dollarëve nëpërmjet mashtrimit kompjuterik. Ai akuzohet për ... Read More

Real Madrid i beson verbërisht portierit Courtois, rinovon për 5 vite të tjera me të

16/08/2021

Real Madrid ka rinovuar kontratën me Thibaut Courtois deri në vitin 2026. Madrilenët blindojnë kështu portën për 5 sezonet e ardhshme duke vepruar me zgjuarsi, ... Read More