Tag: dashura

Në fustan të kuq, Leonora tregon trupin e saj si “peshk”

23/09/2021

Leonora Jakupi, është njëra nga artistet më të dashura për publikun. Ajo madje është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku tregon të rejat nga ... Read More

Remzie Osmani shfaqet me veshje tradicionale, po duket si nuse

21/09/2021

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u ... Read More

Një nënë joshëse si Xhensila, kësaj radhe e tepron pak me bluzën e hapur

21/09/2021

Xhensila Myrtezaj, padyshim është njëra nga këngëtaret më të dashura. Ajo,këtë sezon ka qenë shumë aktive nëpër mbrëmje muzikore, pasi ajo ka sjellë edhe projekte ... Read More

Jo vetëm që janë rikthyer bashkë, por partnerja e ish-konkurrentit të “Për’puthen” tregon edhe unazën e fejesës(FOTO)

20/09/2021

Arsim Abduli dhe e dashura e tij janë rikthyer bashkë dhe këtë e ka konfirmuar Pranvera me anë të postimeve në llogarinë e saj në ... Read More

Është nënë e katër fëmijëve, por linjat trupore të Arianës po e dëshmojnë të kundërtën

20/09/2021

Ariana Fejzullahu është njëra ndër personazhet më të komentuara dhe të dashura të publikur shqiptar. Kjo sepse Ariana njihet ndryshe edhe si bashkëshortja e këngëtarit ... Read More

Big Mama lajmërohet sërish nga pushimet në Turqi, shfaqet goxha provokuese

13/09/2021

Big Mama është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo vazhdon të sjellë projekte shumë të mira muzikore, shkruan ORAinfo. Bigin e gjejmë ... Read More

E veshur me fustan të zi e të hapur deri në fund shpinë , Xhensila “harron” që është nënë

12/09/2021

Xhensila Myrtezaj, padyshim është njëra nga këngëtaret më të dashura. Ajo,këtë sezon ka qenë shumë aktive nëpër mbrëmje muzikore, pasi ajo ka sjellë edhe projekte ... Read More

Nora Istrefi po sfidohet nga ish e dashura e Robertit për linjat trupore

07/09/2021

Ish e dashura e Robert Berishës, po i bën ‘konkurrencë’ Nora Istrefit me linjat trupore. Jess Kadiu vitin e kaluar ishte një nga emrat më ... Read More

Nuk do ta besoni, ja kë po e puthë në buzë Big Mama

07/09/2021

Big Mama është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo vazhdon të sjellë projekte shumë të mira muzikore, shkruan ORAinfo. Bigin e gjejmë ... Read More

Sara publikon foton me të ëmbël me Ledrin dhe Poemën

30/08/2021

Sara Hoxha tashmë është ndër personazhet më të përfolura në vend. Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo. Para ... Read More

Fifi zbulon se nga cila sëmundje vuan

21/08/2021

Ajo cilësohet si njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun. Fifi ka nisur pushimet verore në jug të Shqipërisë e teksa ka pak më ... Read More

E dashura befason Cozmanin për ditëlindje, kështu e uron

18/08/2021

Cozman feston ditëlindjen, e dashura e uron publikisht. Reperi i njohur sot ka ditëlindjen. Ylber Ahmetllari, i njohur në estradë si Cozman sot mbush 36 ... Read More