Tag: bëhen

Në shtëpinë e Shyhrete Behlulit vije një anëtari i ri, të gjithë po e duan

03/09/2021

Në shtëpinë e Shyhrete Behlulit bëhen me qenë të vogël. Dashuria për kafshët është mjaftë e madhe dhe zë vend special në zemren e njerëzve. ... Read More

Me fotot e reja nga Dubai, Marina Vjollca zbulon gjininë e fëmijës?!

01/09/2021

Një ditë pasi deklaruan se do të bëhen prindër, moderatorja e dashur për publikun, Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi u zhvendosën në Dubai, teksa ... Read More

Selvije Jao sjell pamje nga pushimet me Shpat Kasapin

29/08/2021

Ata vetëm pak ditë më parë njoftuan se po bëhen prindër. Bëhet fjalë për këngëtarin Shpat Kasapi dhe bashkëshorten e tij, Selvije Jao, të cilët ... Read More

Pasi u konfirmua se po bëhen prindër, ja ku po i kalon pushimet Marina me Getin

27/08/2021

Prezantuesja Marina Vjollca dhe Getoar Selimi lajmëruan para dy dite se ata presin që të bëhen prindër shumë shpejt. E pas kësaj, çifti që janë ... Read More

Genta Ismajli në pritje të ëmbël

24/08/2021

Prej kohësh aludohet se Genta Ismajli dhe partneri i saj, Usta, do të bëhen prindër. Kësaj here, duket se lajmi është i vërtetë. Burime pranë ... Read More

Marina Vjollca konfirmon shtatzëninë dhe tregon barkun e rrumbullakosur: Faleminderit Zot për gjithçka!

23/08/2021

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do të bëhen shumë shpejt prindër. Lajmet për shtatzëninë e Marinës kanë kohë që qarkullojnë, por vetëm sot ka ardhur ... Read More

Marina bën set fotografik me barkë të fryrë, do ta ‘shkrijë’ Getin me këtë pamje

23/08/2021

Marina dhe Geti po bëhen prindër. Marina Vjollca është shkëputur prej javësh nga rrjetet sociale dhe kjo iu kuptua se moderatorja është në pritje të ... Read More

“Po presim një engjëll”! Shpat Kasapi dhe bashkëshortja e tij do të bëhen prindër për herë të parë

23/08/2021

Shpat Kasapi dhe bashkëshortja e tij, Selvije Jao, do të bëhen prindër për herë të parë, pasi grimierja është shtatzënë. Lajmin emocionues e bëri të ... Read More

Zbulohet se si do ta quajnë vajzën Geti dhe Marina

22/08/2021

Çifti shqiptar po bëhen prindër për herë të parë. Marina Vjollca dhe Getoar Selimi po përfliten prej ditësh se do të bëhen prindër për herë ... Read More

Çifti shumë i njohur i showbizit prindër për herë të dytë

20/08/2021

Miliarderja bukuroshe, Kylie Jenner dhe reperi Travis Scott do të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë. Kylie është shtatzënë dhe lajmi është konfirmuar ... Read More

Djalë apo vajzë? Zbulohet gjinia e fëmijës që po presin Marina Vjollca e Getoar Selimi

19/08/2021

Çifti i njohur i showbizit shqiptar, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do të bëhen prindër për herë të parë. Lajmi i ëmbël ka disa ditë ... Read More

Geti po bëhet baba, Marina fotografohet me barkë të fryrë

17/08/2021

Marina dhe Geti po bëhen prindër Marina Vjollca është shkëputur prej javësh nga rrjetet sociale dhe kjo i ka bërë ndjekësit të mendojnë se moderatorja ... Read More