Tag: ashtu

Ia sheh sherrin fotografisë, policia e bastisë shtëpinë e Don Xhonit

02/04/2021

Policia bastisë shtëpinë e Don Xhonit Ashtu sikurse ishte paralajmëruar mbrëmë nga Gazeta Express, mbrëmë Policia e Kosovës ka bastisur shtëpinë e Don Xhonit, ku ... Read More

Tjetër injorim nga Spanja për Kosovën, kësaj radhe nga Federata

30/03/2021

Kosova vështirë të pranohet në Spanjë. Ashtu si disa media së fundmi, as Luis Enrique nuk ia ka përmendur emrin Kosovës në konferencën për shtyp ... Read More

Championsi vazhdon pa Lionel Messin e Cristiano Ronaldon

11/03/2021

Pas 16 sezoneve, Championsi vazhdon pa Messin e Ronaldon. Ashtu si Cristiano Ronaldo me Juventusin, nga Champions League 24 orë më vonë është eliminuar edhe ... Read More

Milani ka katër kampionë, ja kush janë ata

12/02/2021

“Milanin tani shiheni ndryshe! Ka katër kampionë, ashtu si Juventusi! Të tjerat vijnë poshtë”. Mario Sconcerti, gazetari i njohur italian dhe “pena” e Corriere della ... Read More

Çiljeta Xhilaga humb babain nga Koronavirus

02/02/2021

Ditën e sotme këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka humbur babain e saj nga Koronavirus. Ashtu si ajo vetë e kishte bërë të ditur, babai i saj ... Read More

Çfarë po ndodh me Fifin? Këngëtarja fotografohet në spital

02/02/2021

Një postim i bërë nga ish-pjesëmarrësi i Përputhen, Fationi ka tronditur fansat. Ashtu si shihet në story e tij, Fifi ndodhet në spital. Këngëtarja shihet ... Read More

Përse disa njerëzve u shfaqet morthi në dimër? Cilat janë kushtet që e favorizojnë?

26/01/2021

Gjatë ekspozimit në të ftohtë kapilarët e gjakut në lëkurë dëmtohen dhe nuk funksionojnë ashtu sikurse duhet dhe, si rezultat, lëkura fillon të skuqet, të ... Read More

Pa grim e pa filtër, Jehona Sopi befason me pamjen

06/01/2021

Jehona Sopi ashtu siç nuk e keni pare. Ndonëse jemi mësuar t’i shohim të rregulluara deri në detajin e fundit, disa prej këngëtareve shqiptar enuk ... Read More

Pasi publikoi këngën, Flori kërkon falje: Thjesht nuk munda dot

29/12/2020

Flori Mumajesi është shkëputur prej disa kohësh nga muzika dhe po ashtu dhe nga jeta publike. Mirëpo, kantautori u rikthye ditën e djeshme me një ... Read More

“Po plakeni duke vjellë tangërllëk”, Kledi Bahiti u kthehet ashpër  artistëve që kritikuan këngën e Peristerit: Ata që s’kanë b***ë të rrinë…

26/12/2020

Anxhela Peristeri u shpall fituese e “Festivalit të Këngës” me këngën “Karma’. Ashtu si çdo vit për fituesin pati kontestime dhe madje kënga e Anxhelës ... Read More

Rëndohet gjendja e Genc Prelvukaj, reperi përfundon në spital pas infektimit me COVID

12/12/2020

Ashtu si e bëri vetë të ditur nga rrjetet sociale, Genc Prelvukaj është infektuar nga COVID. Por me sa duket, gjendja e tij nuk paraqitet ... Read More

Reja e Shkurtes e lumtur pran burrit, ja çfarë foto publikon

22/11/2020

Reja e Shkurtes ndan një moment interesant me burrin. Si gjithë të tjerat, ashtu edhe reja e këngëtares së njohur Shkurte Fejzës ka arritur që ... Read More