Tag: Artisti

Robert Aliaj humb të vëllanë dhe përlot me mesazhin prekës

13/01/2021

Ditën e sotme artisti Robert Aliaj ka ndarë me të gjithë ndjekësit e tij lajmin e hidhur për humbjen e të vëllait, Rexhep Aliaj, i ... Read More

“Të ndihmojmë familjen e tij”/ Noizy reagon për protestën, por ka edhe një kunjë për Stresin

15/12/2020

Artisti i njohur me emrin Noizy ka dalë kundër Stresit, lidhur me protestën e fundit.Arkimed Lushaj i njohur si Stresi është shprehur se kauza e ... Read More

Hana kaq shumë i ngjanë Mozzikut

09/11/2020

Hana e Mozzikut kryekëput si babai i saj. Rep artisti Mozzik ka publikuar disa fotografi me të bijën. Mozzik i cili njihet si një ndër ... Read More

A e dini kush është ky vogëlush në foto, sot është artist shumë i njohur

08/11/2020

Artisti i njohur e ka publikuar një foto nga arkiva. Ai me ndjekësit në Intagram ka vendosur ta ndajë një foto nga fëmijëria, sot në ... Read More

“Jam shqiptar”, publikohet kënga nga Shyhrete Behluli dhe artisti turk Sinan Akçıl

21/10/2020

Shyhrete Behluli dhe artisti turk Sinan Akçıl, publikojnë këngën “Jam shqiptar”. Është publikuar bashkëpunimi i Shyhrete Behlulit me këngëtarin turk. Këngëtarja e njohur shqiptare, Shyhrete ... Read More

“Atë ditë duhet të ketë qenë me shumë diell”, Ermal Meta na prezanton me të fejuarën

18/10/2020

Artisti shqiptar me famë ndërkombëtare, Ermal Meta, është treguar gjithnjë shumë i rezervuar për jetën e tij private. Por pas më shumë se 2 vitesh ... Read More

Ergi do të festonte sot 26-vjetorin, Barbana i dedikon fjalët prekëse: Sa dhimbje të jetosh pa ty

15/10/2020

Artisti Ergi Dini do të festonte sot 26-vjetorin e lindjes. Ai humbi jetën në vitin 2016 pas një aksidenti tragjik me motor. Për Barbanën, motrën ... Read More

Artisti që “klonon” femrat

01/06/2020

Artisti japonez, Daisuke Takakura fotografisë i ka dhënë një dimension të ri, atë të krijimit të momenteve të ndryshme me të njëjtin person. Takakura në ... Read More

Koronavirusi i ndau/ Sabri Fejzullahu bashkohet ne Norën, ja çfarë thotë këngëtari

10/05/2020

Disa javë më parë, artisti i njohur kosovar, Sabri Fejzullahu tregoi në programin ‘Ftesë në 5’ se karantina e kishte ndarë nga bashkëshortja e tij, ... Read More

Bashkëshortja e tij “ngeci” në Amerikë, Sabri Fejzullahu i dedikon i pikëlluar këto fjalë Nerës

10/04/2020

Artisti i njohur kosovar, Sabri Fejzullahu ka qenë pasditen e sotme në një lidhje direkte në ‘Ftesë në 5’ me Bieta Sulon. Këngëtari ka treguar se ... Read More

Genc Prelvukaj, me kritika të mëdha te kënga “Eskorta”

07/02/2020

Genc Prelvukaj ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor. Edhe kësaj radhe artisti vjen me një këngë të shkruar dhe realizuar nga vetë ... Read More

Këngëtari shqiptar për Ramush Haradinajn: Ky është baba

30/04/2019

11:06 | 04/30/2019 Një artisti shqiptar duket se i ka pëlqyer ajo çfarë Haradinaj ka thënë në Ambasadën e Kosovës më Gjermani. Ramush Haradinaj ka ... Read More