Tag: aktoret

Teuta Krasniqi publikon një foto shumë të çuditshme

14/01/2021

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun tonë. Ajo u bë e njohur si “Saranda” në serialin vendor “Kafeneja jonë”, shkruan ORAinfo. ... Read More

Kjo është gruaja bukuroshe dhe fëmijët e “Longarit”

09/01/2021

Ju njohim me gruan dhe fëmijët e “Longarit”. Ilir Prapashtica është ndër aktorët që publiku e ka pëlqyer gjithmonë, që kur është shfaqur për herë ... Read More

Pajtesa sjell foton më të ëmbël me burrin e djalin për fundvit

29/12/2020

Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë. Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka ... Read More

Olsi Bylyku flet pa doreza, ja tre gjërat që nuk i pëlqejnë te VIP-at shqiptarë

28/12/2020

Ai është një nga aktorët e humorit më të dashur për publikun, i cili ka ditur mjaft mirë të fitojë zemrat e të gjithëve me ... Read More

Në prag të Vitit të Ri, Teuta publikon foton më të ëmbël me Adonisin dhe vajzat

25/12/2020

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun tonë. Ajo u bë e njohur si “Saranda” në serialin vendor “Kafeneja jonë”, shkruan ORAinfo. ... Read More

E rregulluar bukur dhe e veshur me fustan me lula, Teuta do ta ‘shashtrisë’ burrin e saj

23/12/2020

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun tonë. Ajo u bë e njohur si “Saranda” në serialin vendor “Kafeneja jonë”, shkruan ORAinfo. ... Read More

Jonida Vokshi sjell imazhin më të ëmbël për festa me vajzën

22/12/2020

Jonida Vokshi është një ndër aktoret dhe prezantueset më të dashura për publikun. Ajo u bë shumë e njohur me rolin e saj si vajza ... Read More

Në 6-vjetorin e vdekjes së shokut të ngushtë, Ermal Mamaqi përlot me postimin

17/11/2020

Ermal Mamaqi është padyshim një ndër aktorët më të pëlqyer shqiptarë. Përveç si aktor, Ermali njihet edhe si këngëtar dhe moderator tejet i suksesshëm, përcjell ... Read More

Teuta mori një lajm shumë të mirë sot, shfaqet më e emocionuar se asnjëherë më parë

28/10/2020

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun tonë. Ajo u bë e njohur si “Saranda” në serialin vendor “Kafeneja jonë”, shkruan ORAinfo. ... Read More

‘Pajtesa’ bëhet ‘miss’, fotografinë e ndan me ndjekësit e saj

22/10/2020

Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë. Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka ... Read More

Sasa me ndryshim të madh në pamje, ju lë pa fjalë me look-un e ri

20/10/2020

Ajo është padyshim një ndër aktoret më të pëlqyera kosovare. Është fjala për Adriana Matoshin, aktorja që më së shumti njihet me rolin e ‘Sasës’ ... Read More

Can Yaman kapet mat me të dashurën e re

10/10/2020

Can Yaman është padyshim një ndër aktorët më të suksesshëm në Turqi. Can është gjithashtu një nga meshkujt më të pëlqyer nga femrat, të cilat ... Read More