Tag: 17vjeçar

Tragjedi në futboll, ndërron jetë talenti 17-vjeçar i Juventusit

05/09/2021

Tragjedi në botën e futbollit. Brajan Dodien, një djalë 17-vjeçar i rritur në akademinë e Juventusit, ka ndërruar jetë. Në vitin 2015 Dodien, i cili ... Read More

Vjen zyrtarizimi, Barcelona rinovon me talentin e madh, do ta këtë klauzolën 500 milionë euro

22/07/2021

FC Barcelona rinovon me talentin 17-vjeçar, do të ketë klauzolë 500 milionë euro. Alejandro Balde mund të luajë më shpesh në ekipin e parë të ... Read More

Barcelona fton talentin 17-vjeçar për ndeshjen e nesërme

08/01/2021

Koeman fton talentin 17-vjeçar për ndeshjen e nesërme. Futbollisti i talentuar i shkollës së La Masias, Ilaix Moriba është përfshirë në skuadrën e Barcelonës për ... Read More

Adoleshenti refuzon 8 milionë dollarë, realizoi gjurmimin e Covid 19 që po e kërkon e tërë bota

19/05/2020

Një 17-vjeçar është bërë i famshëm në të gjithë botën për site e gjurmimit të Covid-19 dhe përditësimin në kohë reale të kësaj përhapje, që ... Read More

Flasin familjarët e 16-vjeçares që i dha fund jetës pasi kërcënohej me sms nga një 17 vjeçar

07/05/2019

Kërcënohej nga një 17-vjeçar për publikimin e një video, helmoi veten me fostoksinë 16-vjeçarja. Flasin të afërm e bashkëfshatarë, gjatë funeralit të të miturës. Është ... Read More

Të shtëna me armë në Tiranë, plagosen dy të rinj

27/04/2019

Një shtetas 17-vjeçar është plagosur me armë zjarri në këmbë, gjatë një sherri të regjistruar mbrëmjen e së premtes në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur rreth ... Read More