Aksident me vdekje në Pukë/ Motori bie nga ura, humb jetën drejtuesi

Aksident me vdekje në Pukë/ Motori bie nga ura, humb jetën drejtuesi

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur këtë mbrëmje në fshatin Dedaj të Pukës. Dyshohet se si pasojë e aksidentit, një person ka ndërruar jetë.Një motor është rrëzuar mbi një urë këmbësore, në kohën që ishte duke kaluar përroin dhe ka humbur jetën drejtuesi, shtetasi me iniciaole L.M.

Menjëherë në vendngjarje ka mbërritur policia dhe shërbimi zjarrfikës.