Ziadin Sela për ngushëllime te familjarët e viktimave nga aksidenti në Bullgari

Ziadin Sela për ngushëllime te familjarët e viktimave nga aksidenti në Bullgari

Lideri i Aleancës për Shqiptarët (ASH), Ziadin Sela mbrëmjen e së dielës ka qenë në vizitë ngushëlluese në Studeniçan të Shkupit te familjarët e viktimave të aksidentit tragjik të Bullgarisë, ku humbën jetën 45 shtetas të Republikës së Maqedonisë së Veriut, ndërsa 7 pasagjer i mbijetuan aksidentit.

Me këtë rast Sela në emër të subjektit politik që e përfaqëson dhe në emrin e tij edhe njëherë nga afër u shprehu ngushëllime familjarëve të viktimave.(PRESSonline.mk)