Zaev: Sonte do ta kumtojmë emrin e kandidatit

Pushteti po vazhdon ta mbajë të fshehur emrin e kandidatit të përbashkët për president. Aktualisht, kryeministri Zoran Zaev ndodhet në takim me strukturat partiake ndërsa më vonë të gjithë partnerët do të mblidhen për të vendosur emrin e kandidatit. Zaev tha se dhjetë emra do të shqyrtohen për kandidat të mundshëm dhe se është e mundur që sot të dihet emri i kandidatit.

Loading…

TAGS