VIDEO| Emad Mehmeti: Sasho Mijallkov a iku me ndihmën e BDI-së?!

VIDEO| Emad Mehmeti: Sasho Mijallkov a iku me ndihmën e BDI-së?!

Sonte në intervistën e ditës që udhëhiqet nga Armela Ferko te SYRI TV, i ftuar ishte gazetari Emad Mehmeti.

Në këtë intervistë kryesisht u fol për arratisjen e Sasho Mijallkovit dhe rrethanat politike. Për më tepër ndiqeni intervistën më poshtë:

https://fb.watch/3PH7OqfYmk/