Te Stela Resort, Shtëpia e mikut

Te Stela Resort, Shtëpia e mikut

Shpesh lind një dëshirë brenda jush, që të largoheni për disa kohë nga monotonia, puna dhe vendet e përhershme. Të qëndroni larg për një fundjavë që ju mundëson Argetim, qetësinë dhe shplodhjen e trupit për ju dhe të afërmit tuaj.

Një ishull të tillë relaxi mund ta gjeni pak kilometra larg Tiranës në Te Stela Resort. Kompleksi me 4 yje ju ofron freskinë e një kopshti me birrë të freskët e cila vjen direkt nga fabrika e mirënjohur e birrës Stela. 
Në pishinat e brëndshme, BeerGardenin më të madh në Shqipëri, Spa me 5 yje apo qoftë në rehatinë dhe privatësinë e dhomës tuaj të hotelit, dita do të fluturojë bukur.  

Në orët e mbrëmjes mund të shijoni tingujt e muzikës live  që do t’ju shoqërojnë cdo natë në Stela Resort, Fundjava vjen gjithnjë me Anxhela Persiterin & Al pazar Band si dhe  ne datat 18-19 TetorOktober Fest me legjendare 3 musketieret & Eugent Bushpepa & Band.
Stela Resort gjithashtu ofron qetësimin e mendjes tuaj me SPA-në e saj luksoze me 5 yje ku punojnë profesionistë të vërtetë të ardhur nga vendet aziatike. Një masazh i trupit kthjellon mendjen dhe ofertat që propozon Stela Resort janë të leverdishme.

Stela Resort është një mundësi unike për të kaluar kohë kualitative për familjet dhe po ashtu për çiftet. Te Stela Resort ju bëjnë të ndiheni në botën e bukur që judëshironi të qëndroni.

Vizito Websitin me ofertat e Tetorit: https://testela.al/al/offers-2/