Tag: zgjedhjet

Kështu u dukën gratë e politikanëve në votime

17/10/2021

Që nga ora shtatë e mëngjesit janë hapur qendrat e votimit për zgjedhjet komunale. Derisa qytetarët kanë nisur të votojnë, drejt qendrave të votimit janë ... Read More

Inter nuk llogaritë në Eriksenin në Ligën e Kampionëve

03/09/2021

Inzaghi ka zyrtarizuar zgjedhjet e tij përfundimtare për listën e lojtarëve që do të luajnë në Champions League. Nga 27 lojtarët e organikës aktuale, tekniku ... Read More

Këto janë 5 ushqimet më të mira për të konsumuar gjatë verës

05/07/2021

5 ushqimet më të mira për të konsumuar gjatë verës. Zgjedhjet më të shëndetshme të ushqimit janë sinonim i sezonit të verës. Të freskëta dhe ... Read More

Tollovi e madhe në koncertin e Labit në Ferizaj: Nuk janë zgjedhjet, është prezenca jonë

17/06/2021

Labi publikon radhën e njerëzve që po presin për koncertet e tij: Nuk janë zgjedhjet, është prezenca jonë. Këngëtari i njohur shqiptar, Labinot Tahiri, i ... Read More

Rama afër t’i fitojë zgjedhjet, Stresi paralajmëron luftë civile

26/04/2021

Rama afër t’i fitojë zgjedhjet, Stresi paralajmëron luftë civile Reperi Arkimed Lushaj, i njohur me nofkën Stresi ka paralajmëruar luftë civile në Shqipëri. Stresi ka ... Read More

Edhe Anita Haradinaj voton në zgjedhjet në Shqipëri, ka një mesazh për qytetarët

25/04/2021

Anita Haradinaj, bashkëshortja e liderit të AAK-së, Ramush Haradinajt, ka votuar në zgjedhjet parlamentare në Shqipëri. Anita e cila ka shtetësi shqiptare, pasi një kohë ... Read More

Anita, kandidate për deputete në Shqipëri, fushata e saj me “foto +16”

20/04/2021

Anita Dervishi është kandidate për deputete në zgjedhjet që do të mbahen ditën e dielë në Shqipëri dhe synon një karrige në sallën e Kuvendit. ... Read More

Ky kandidat prin në sondazhe për president të Barcelonës

05/03/2021

Gjigantja e La Ligës së Spanjës, Barcelona, do t’i mbajë zgjedhjet presidenciale më 7 mars dhe anëtarët do të votojnë nëpërmjet postës për ta parandaluar ... Read More

Rëndohet situata te Barcelona, gjashtë kontratat që duhet t’i rinovojë pa përfunduar sezoni

28/02/2021

Situatë e rënduar te Barcelona. Zgjedhjet presidenciale të Barcelonës po afrohen gjithnjë e më shumë, dhe një nga detyrat më të rëndësishme që do të ... Read More

Barcelona bind Messin

27/02/2021

Mbi të gjitha, Messi mund të qëndrojë te Barcelona. Zgjedhjet presidenciale të Barcelona janë afër. Anëtarët do të votojnë për njërin nga tre kandidatët më ... Read More

Kjo është data e re për zgjedhjet presidenciale në klubin e Barcelonës

26/01/2021

Vendoset data e re për zgjedhjet presidenciale në klubin e Barcelonës. Klubi i Barcelonës, pas dorëheqjes së Josep Maria Bartomeut, do të mbajë zgjedhje të ... Read More

Zgjedhjet për president tek Barcelona mund të shtyhen, kjo është arsyeja

14/01/2021

Zgjedhjet për president tek Barça mund të shtyhen. Zgjedhjet për presidentin e Barcelonës, mund të shtyhen shkaku i COVID-19. Kanë mbetur vetëm 10 ditë që ... Read More