Tag: zbulua

Fifi pranë zyrtarizmit të lidhjes me djalin nga Tirana, ja detaji që na bindi

24/10/2020

Pak kohë më parë u zbulua se partneri i Fifit, për të cilin këngëtarja ka folur në shumë emisione duke mos e zbuluar portretin e ... Read More

Pasi zbuloi se do martohej me biznesmenin që u arrestua, Fjolla Morina shfaqet e përqafuar me mashkullin misterioz

15/10/2020

Pasi la qelinë e burgut, u zbulua dhe historia e dashurisë së Fjolla Morinës me Fisnik Sylën, me të cilin gjendej në makinë kur u ... Read More

Lidhje prej një viti mes Londrës dhe Shqipërisë/ Zbulohen detaje nga marrëdhënia e Xherdan Shaqirit me Dhurata Ahmetaj

09/04/2020

Rreth një javë më parë, u zbulua se Dhurata Ahmetaj ishte në një lidhje me Xherdan Shaqirin.  Ndonëse dyshja ka preferuar që të mos zbulojë ... Read More

Ja cilat zona të Zvicrës janë të prekura më shumë nga koronavirusi

26/03/2020

Që kur u zbulua për herë të parë në kantonin jugor të Ticino më 25 shkurt, koronavirusi tani është përhapur pothuajse në të gjitha kantonet ... Read More

Iva Aliko: Si ma dëmtoi reputacionin çështja e “Zogut të Tiranës”

25/01/2020

Rrëfehet biondja seksi: Jam e shokuar nga rrjeti i prostitutave që u zbulua – “Po i dedikohem shkollës dhe të dashurit biznesmen” Iva Aliko është ... Read More

Luana Vjollca me format të ri televiziv, zbulohet programi që do të moderojë

15/01/2020

Kur u përfol se Luana Vjollca do të moderonte “Big Brother,” u zbulua se në të vërtetë, ajo do të rikthehet në ekran me një ... Read More

Piktura e humbur 6 milionë euro, gjendet në kuzhinën e të moshuarës

24/09/2019

Christ Mocked pjesë e një seri pikturash nga fundi i shekullit XIII, u zbulua në pronën që ndodhet në qytetin verior francez të Compiegne. Mendohet ... Read More

Telefoni i panjohur Nokia me kamerën 48MP shfaqet online (Foto)

06/07/2019

Pajisja që po shihni më poshtë është një telefon i pa-lansuar Nokia nga HMD Global. Telefoni u zbulua për mediat sociale (Weibo), por përveç imazheve ... Read More

Genc Prelvukaj probleme me prindërit e Eni Koçit? Kështu qëndron e vërteta

13/05/2019

12:37 | 13 Maj 2019 12:37 | 13 Maj 2019 U zbulua më në fund e vërteta lidhur me raportet e Genc Prelvukajt dhe familjes ... Read More

Tetë shpatat vdekjeprurëse më të famshme në histori (Foto)

07/05/2019

Shpata e parë u shfaq gjatë Epokës së Bronzit. Ajo u bë prej bakri dhe u zbulua në vendet Harapan, në Pakistanin e sotëm. Nga ... Read More

Çfarë i ndodh trurit tuaj nëse shikoni një person në sy për 10 minuta?

19/04/2019

Gjatë këtij studimit u zbulua se sytë mund të na mashtronin në mënyrë të tillë sa të na shkëpusnin nga realiteti Psikologu italian Giovanni Caputo ... Read More

Ja çfarë i ndodh trurit tuaj nëse shikoni një person në sy për 10 minuta

12/04/2019

Gjatë këtij studimit u zbulua se sytë mund të na mashtronin në mënyrë të tillë sa të na shkëpusnin nga realiteti Psikologu italian Giovanni Caputo ... Read More