Tag: zbuloi

Pesë muaj pas infektimit nga Covid-19, Eni Koçi tregon pasojat që po i vuan ende

22/01/2021

Këngëtarja, Eni Koçi para pak kohësh zbuloi se kishte kaluar covid-19 dhe nuk kishte patur ndonjë shqetësim. Mirëpo duket se poblemet më të mëdha ajo ... Read More

“Familja jonë e vogël po rritet…” Granit Xhaka do të bëhet sërish baba

15/01/2021

Granit Xhaka do të bëhet sërish baba. Bashkëshortja e tij, Leonita zbuloi se është në pritje të ëmbël, teksa ndau me ndjekësit një foto pranë ... Read More

I bëri një premtim publikisht Islit pasi ishte prekur me Covid-19, Ori Nebijaj e mban fjalën  dhe gatuan për moderatorin

13/01/2021

Moderatori Isli Islami zbuloi ditë më parë se është infektuar me Covid-19 dhe për këtë arsye ka munguar këto kohë në ekran. Në një lidhje ... Read More

Këngëtarja rrëfen betejën me Covid-19: Përjetova shqetësime që nuk i kam provuar kurrë, sidomos gjendja psikologjike

09/12/2020

Disa javë më parë, këngëtarja Manjola Nallbani zbuloi se ishte prekur nga Covid-19 dhe se duhej të qëndronte e izoluar në shtëpi. Së fundmi përmes ... Read More

Stresi rrëfen se është infektuar dy herë me Covid-19: I kalojmë gjërat pa bërë shumë zhurmë

03/11/2020

Reperi i njohur Stresi ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave, pasi zbuloi se ishte prekur nga koronavirusi ndërsa i ka shokuar që të ... Read More

Afërdita Dreshaj është në muajin e pestë të shtatzanisë, por barku i saj ende nuk po duket

22/10/2020

Vetëm pak kohë më parë modelja e njohur zbuloi për ndjekësit se ishte shtatzënë. Në fakt të gjithë u çuditëm kur Afërdita Dreshaj zbuloi se ... Read More

Mediat italiane publikojnë fotot e të dashurit të Gabriel Garkos, kush është 23-vjeçari që i ka fituar zemrën

10/10/2020

Vetëm pak kohë më parëGabriel Garko ka zbuloi se është homoseksual, duke treguar se prej vitesh ka jetuar një përrallë me aktoren Adua de Vesco. ... Read More

Gabriel Garko pranoi publikisht që ishte gay,gazetarja: Mori 60 000 euro për ta thënë

29/09/2020

Të premten e kaluar Gabriel Garko zbuloi publikisht se është homos*ksual para miliona shikuesve në ‘Big Brother Vip’. Aktori 48-vjeçar qau para kolegut të tij ... Read More

Zbulohet kush është e dashura e Dj Sardit, motra e moderatores së njohur (Foto)

10/08/2020

Dj Sardi është bërë kryefjala e mediave rozë, pasi zbuloi se një vajzë është në krah të tij, por pa i zbuluar identitetin, duke bërë ... Read More

Xhemi Shehu i zbulon barkun e rrumbullakosur Arbanës

25/06/2020

Ishte vetë prezantuesja Arbana Osmani ajo që zbuloi lajmin se ishte në pritje të ëmbël. Për ditëlindjen e saj dhe të parnerit, Eduart Grishaj ajo ... Read More

Adelina Tahiri plane për fëmijën e dytë: Shtatzaninë e parë e përjetova shumë keq

07/05/2020

Adelina Tahiri ka qenë e ftuar ditën e djeshme në emisionin “Ftesë në5” ku zbuloi më shumë për planet që ka për një fëmijë të ... Read More

Këngëtarja bën deklaratën e papritur: COVID-19 e kaluam familjarisht në shkurt, përfunduam me antibiotikë

24/04/2020

Këngëtarja Orgesa Zaimi zbuloi se ajo dhe familja mund të kenë qënë mbartës të COVID-19, në muajin shkurt, pak para fillimit të epidemisë në vendin ... Read More