Tag: vjetorin

Dhurata e ka ditëlindjen, kaq vjet i mbush ajo

24/12/2020

Për Dhurata Dorën sot është një ditë e rëndësishme pasi, që ajo feston 28 vjetorin e lindjes. Dhurata që nga paraqitja e parë rrëmbeu zemrat ... Read More

Adelina për ditëlindje i ‘qarros’ fansat me një foto përvëluese

16/12/2020

Në 41 vjetorin e lindjes, Adelina Ismaili shfaqet komplet e zhv.eshurAdelina Ismaili e cila shquhet si diva e muzikës shqiptare dje festoj ditëlindjen ku mbushi ... Read More

Rita Ora thyen rregullat anti-Covid, zbulohet festa e saj e fshehtë për 30-vjetorin e lindjes

30/11/2020

Këngëtarja Rita Ora e cila festoi 30 vjetorin e lindjes pak ditë më parë, është akuzuar se ka shkelur rregullat e distancimit social pasi organizoi ... Read More

Niko Peleshi feston 50-vjetorin, e bija i bën urimin e ndjerë

11/11/2020

Ish-ministri i Bujqësisë, Niko Peleshi ka festuar sot 50 vjetorin e lindjes.E bija, Aleksia i ka bërë një dedikim të veçantë të atit. Përmes një ... Read More

Mozzik feston ditëlindjen krah Loredanës, ja fotot që i nxorrën zbuluar

30/09/2020

Reperi i njohur Mozzik festoi ditën e djeshme 25 vjetorin e lindjes. Në ditët e tij të veçantë, Mozzik postoi dy foto në llogarinë e ... Read More

Majlinda Bregu uron vajzën për ditëlindje: Je shumë më shumë se ajo që sheh në selfie

29/09/2020

Kejda, vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu feston sot 22 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, ish-deputetja ka vendosur ta urojë publikisht ... Read More

 Modelja e njohur bëhet nostalgjike për ditëlindje: Pikërisht në këtë ditë 18 vite më parë…

12/09/2020

Modelja e njohur shqiptare Emina Cunmulaj feston sot 36 vjetorin e lindjes.  Këtë e bëri me dije vetë modelja përmes një postimi  në Instagram, ku ... Read More

Këngëtarja uron veten për ditëlindje me fjalët më të bukura: Ke qenë gjithmonë qejflie…Të dua shumë Ron

02/09/2020

Këngëtarja Ronela Hajati feston sot ditëlindjen. Në 31 vjetorin e lindjes ajo e ka uruar e para veten përmes një kolazhi me foto nga fëmijëria ... Read More

‘Mos pyet se ç’ka bërë atdheu për ty, por çfarë bën ti për atdheun tënd’

04/07/2020

Sot në 244 vjetorin e Pavarësisë së Amerikës, KultPlus ju sjell disa thënie mbi politikën nga politikanë të njohur botëror. 1- “Politika përbëhet nga dy ... Read More

Djali i tij feston 10 vjetorin e lindjes, ja dhurata e Cristiano Ronaldos (Foto)

17/06/2020

Djali i futbollistit të njohur Cristiano Ronaldo ka festuar ditën e sotme 10 vjetorin e tij të lindjes. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Ronaldo ... Read More

Gent Fatali feston ditëlindjen, urimi i veçantë i partneres: I shtrenjti im

22/05/2020

Këngëtari Gent Fatali feston sot 26 vjetorin e lindjes. Mes urimeve të shumta nga kolegët, miqtë apo familjarët nuk kishte si të mungonte dhe ai ... Read More

“Në këtë ditë speciale, po ngre dolli për ty dhe jetën tënde”, urimi i veçantë i Dj Geek për Dafina Zeqirin

14/04/2020

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka festuar ditën e sotme 31 vjetorin e lindjes, por ndryshe nga vitet e tjera, këtë herë në kushte karantine. Në këtë ... Read More