Tag: vitin

Ronaldo – Juventus, vjen lajmi i shumëpritur

14/01/2021

Ronaldo i hapur për rinovimin me Juventusin deri në vitin 2023. Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo është i hapur që të rinovojë kontratën deri në ... Read More

Gazetarja e bën hor kryetarin e komunës pasi ai i doli në intervistë pa pantolla

04/01/2021

Kryetari i qytetit belg Antwerpen, Bart De Wever, filloi vitin e ri me një skandal. Bart De Weveri, që është udhëheqësi i Aleancës së Re ... Read More

Violeta Kajtazi mahnitë të gjithë, kaq joshëse nuk e kemi parë kurrë!

04/01/2021

Këngëtarja e mirënjohur Violeta Kajtazi ka nisur vitin mjaft mirë. Ndonëse me disa pushime larg zhurmës, Kajtazi ka postuar një fotografi ku duket mjaft bukurë, ... Read More

Puna, dashuria, paratë, këto janë shenjat më me fat për vitin 2021

03/01/2021

4 shenjat më me fat të horoskopit për vitin 2021. Po hyjmë në vitin 2021 plot shpresë – dhe parashikimet e astrologjisë janë më në ... Read More

Para ndeshjes me Udinesen, Pirlo del me një deklaratë të papritur

02/01/2021

Pirlo thotë se mbyllën vitin në mënyrë të gabuar. Trajneri i Juventus, Andrea Pirlo, ka folur për mediat në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj ... Read More

Në natën e Viti të Ri, reja e Dacit kujton bashkëshortin e ndjerë, s’do të mund t’i mbani lotët

31/12/2020

Vitin e kaluar si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë ndërroi jetë zëvendësministri i Diasporës, Arian Daci. Ai ishte djali i vetëm i ... Read More

Nuk do ta besoni, Vesa Luma uron vitin e ri nga ky vend

31/12/2020

Vesa Luma uron vitin e ri nga ky vend. Këngëtarja bashkë me familjen e saj është duke qëndruar atje. Në Instagram, ka postuar imazhe e ... Read More

Si të ndjellni bollëk dhe energji të mirë për Vitin e Ri

28/12/2020

13:01 | 27 Dhjetor 2020 Koha e përgatitjes për Vitin e Ri mund të jetë shumë stresuese, si për buxhetin e familjes, ashtu edhe për ... Read More

Coutinho do të largohet nga Barça? – Ky është lajmi i fundit

26/12/2020

Coutinho do të largohet nga Barça Vitin e Ri? Braziliani duket se kësaj radhe do të largohet nga Barcelona Presidenti i përkohshëm i Barcelonës, Carles ... Read More

Parashikimi i Baba Vanga për vitin 2021: Toka do gjejë qetësim, zbulohet kura për kancerin

24/12/2020

Publikohet parashikimi i Baba Vangës për vitin 2021. E moshuara nga Bullgaria ka parashikuar se do të ndalojë prodhimi i benzinës dhe se trenat do ... Read More

Mërgim Vojvoda zgjedhet futbollisti më i mirë i Kosovës për vitin 2020

23/12/2020

Ky është futbollisti më i mirë i Kosovës për vitin 2020. Ylli i Kosovës, Mërgim Vojvoda është zgjedhur futbollisti më i mirë për vitin 2020. ... Read More

Ja si duhet ta mbyllësh vitin sipas shenjës tënde të horoskopit

19/12/2020

Këshilla se si duhet ta mbyllësh vitin sipas shenjës tënde të horoskopit Viti po mbaron dhe për ta përmbyllur në mënyrën më të mirë, shenja ... Read More