Tag: vënë

Milani e do me ҫdo kusht këtë lojtar

19/11/2020

Skuadra e Milanit ia ka vënë syrin edhe një tjetër lojtari. Milan thuhet se i ka ofruar Fiorentinës huazimin me vlerë 10 milionë euro me ... Read More

A e dini pse ora e iPhone-it në reklama është gjithmonë 9:41 ?

06/11/2020

Nëse keni qenë të vëmendshëm me siguri e keni vënë re këtë detaj në ekranin e IPhone-it dhe iPad-it. Ora është zakonisht 9:41. Mendoni se ... Read More

Khloe Kardashian në pritje të ëmbël? Miliarderja reagon për herë të parë

04/11/2020

Khloe Kardashian është vënë në qendër të vëmendjes së mediave rozë, pasi përflitet se është në pritje të fëmijës së dytë. Janë ndjekësit ata të ... Read More

Po largohet nga Juventusi, disa skuadra të njohura vihen pas yllit të madh

01/11/2020

Disa skuadra shumë të njohura janë vënë pas yllit të Juventusit. Daniele Rugani mund të largohet nga Juventus. Sipas agjentit Davide Torchia, mbrojtësi i Juventusit ... Read More

Ndodh edhe kjo, kosovari e qet në shitje helikopterin

22/10/2020

Në faqet për blerje online, një kosovar sot ka vënë në shitje një helikopter. Këto faqe shpesh herë dinë të kenë edhe postime argëtuese. Por ... Read More

Problemi shëndetësor tregon se mund të keni kur ju mbesin shenja pasi hiqni çorapet

16/10/2020

Me siguri keni vënë re që ndonjëherë çorapet mund t’ju lënë shenjë tek kyçet e këmbëve. Nëse ndodh një apo dy herë, mund të jetë ... Read More

“I ndërroj shpesh çantat dhe nuk dija se…” zbardhet dëshmia e këngëtares Fjolla Morina që u kap me pistoletë

20/09/2020

“Unë i ndërroj shpesh çantat dhe armën e kisha vënë disa kohë më parë, pikërisht në çantë. E kam harruar aty, dhe sot e mora ... Read More

Fero vë në lojë Robert Berishën: Merr 455 euro për 4 koncerte, kur të vi… (Foto)

12/08/2020

Pas deklaratës së këngëtarit Robert Berisha, i cili i vënë përballë zgjedhjeve mes Flori Mumajesit dhe Feros, iu drejtua Eneda Tarifës duke i thënë: “Këtë ... Read More

Clooney dhe Amal drejt divorcit? Një tjetër çift në krizë pas lockdown

20/06/2020

Çiftet vip janë vënë në provë të vështirë gjatë lockdownit. Disa e kanë forcuar dashurinë dhe pasionin e tyre si Cecilia Rodriguez dhe Ingnazio Moser, ... Read More

Thyhet edhe një rekord në Guinness, kjo është pica më e gjatë në botë

21/05/2020

Më shumë se 100 shefa kuzhine kanë vënë një rekord të ri në Librin e Guiness’it të enjten në Naples në Itali, duke pjekur një ... Read More

Kampionati i futbollit nis në 20 maj? FSHF i çon shkresë qeverisë

24/04/2020

Të gjitha federatat anëtare të UEFA-s janë vënë në lëvizje menjëherë pas vendimeve të djeshme të Komitetit Ekzekutiv të Nionit dhe kanë hartuar e kontaktuar ... Read More

Ervin Bushati ka një kërkesë për televizionet: Më ka marrë malli për telenovelat me të puthura dhe gra me rroba banje

03/03/2020

Deputeti Ervin Bushati ndjen nostalgji për telenovelat me gra të bukura. Duke e vënë theksin tek ndikimi që këto telenovela kanë, ai gjykon se në ... Read More