Tag: vendin

Greta Koçi braktis Shqipërinë për Austrinë. Dashuria apo karriera? Çfarë e largoi këngëtaren

16/01/2021

Greta Koçi është një ndër këngëtaret më të njohura në vendin tonë. Prej më shumë sesa 10 vitesh ajo është një ndër imazhet që më ... Read More

As me gruan e as me djalin, burri i Shkurtës tregon se me kë po e kalon ditën

14/01/2021

Ajo u bë e njohur në vendin tonë për zërin e saj tejet të veçantë. Shkurte Gashi është këngëtarja që po bën gjithnjë e më ... Read More

Duart e arta të vajzës së Shyhretes, shikoni si e ka rregulluar Anita Mucajn

14/01/2021

Anita Muҫaj është gazetare shumë e njohur në vendin tonë. Përveç me profesionin e saj, Anita u bë e njohur si gruaja e politikanit dhe ... Read More

Sulmohet nga familjari i pacientit një infermiere në Infektivë

12/01/2021

Një infermiere është sulmuar fizikisht në vendin e punës mbrëmë nga një familjare e një pacienti. Ngjarja ka ndodhur në Klinikën Infektive. Lajmin e ka ... Read More

Shkurta bën një gjest të madh për njërën nga koleget e saj

07/01/2021

Ajo u bë e njohur në vendin tonë për zërin e saj tejet të veçantë. Shkurte Gashi është këngëtarja që po bën gjithnjë e më ... Read More

Më në fund zbulohet misteri, ja cili është profesioni i bashkëshortit të Shkurte Gashit

05/01/2021

Ajo u bë e njohur në vendin tonë për zërin e saj tejet të veçantë. Shkurte Gashi është këngëtarja që po bën gjithnjë e më ... Read More

Shkurta e ka marrë vetën mirë pas lindjes së djalit, ka filluar me mbrëmje muzikore

04/01/2021

Ajo u bë e njohur në vendin tonë për zërin e saj tejet të veçantë. Shkurte Gashi është këngëtarja që po bën gjithnjë e më ... Read More

Më në fund Shkurta shfaqet pas lindjes, kjo është gjendja e saj

01/01/2021

Ajo u bë e njohur në vendin tonë për zërin e saj tejet të veçantë. Shkurte Gashi është këngëtarja që po bën gjithnjë e më ... Read More

Anita e Ramushi e përmbyllin vitin 2020 me një selfie shumë të bukur

31/12/2020

Anita Muҫaj është gazetare shumë e njohur në vendin tonë. Përveç me profesionin e saj, Anita u bë e njohur si gruaja e politikanit dhe ... Read More

Burri i Shkurtës tregon dhuratën e parë që pranuan pasi u bënë prindër

28/12/2020

Ajo u bë e njohur në vendin tonë për zërin e saj tejet të veçantë. Shkurte Gashi është këngëtarja që po bën gjithnjë e më ... Read More

Për të synuar titullin, Milani planifikon tre blerje

25/12/2020

Milani planifikon tre blerje për të synuar titullin. Mbyllja e vitit në vendin e parë ka bërë që te Milani t’u hapet oreksi dhe të ... Read More

Pak ditë pas lindjes së djalit, më në fund publikohet një foto e Shkurte Gashit

24/12/2020

Ajo u bë e njohur në vendin tonë për zërin e saj tejet të veçantë. Shkurte Gashi është këngëtarja që po bën gjithnjë e më ... Read More