Tag: vendim

E papritur: Milan nxjerr në shitje yllin e skuadrës për 40 milionë euro

06/04/2021

Milan nxjerr në shitje yllin e skuadrës për 40 milionë euro. Vendim surprizë, Milan ka vendosur ta shesë yllin e skuadrës. Milan është gjithnjë e ... Read More

Merret vendimi: Me kaq ndeshje dënohet Rebic, gjobitet edhe Donnaruma

16/03/2021

Dënohet me dy ndeshje Rebic, Milani merr vendim! Edhe Donnarumma gjobitet. Gjykatësi Sportiv ka vendosur kështu: Ante Rebic do të humbasë dy ndeshjet e ardhshme ... Read More

Ana Kauri merr këtë vendim pas daljes nga “Përputhen”

08/03/2021

Pas daljes nga “Përputhen” Ana Kauri merr këtë vendim. Menjëherë pas largimit nga “Përputhen” ajo ka vendosur t’i kushtojë edhe më shumë rendësi vetës. Ana ... Read More

Milan merr vendim të çuditshëm, do shesë yllin e saj

06/03/2021

Vendim i çuditshëm, Milan do shesë yllin e saj. Në Spanjë ka dalë një lajm bombastik nga mediat e këtij vendi për të ardhmen e ... Read More

Milam merr një vendim të dhimbshëm

01/03/2021

Milan merr një vendim të dhimbshëm, disa yje të skuadrës largohen këtë verë. Për Milanin kjo verë do të jetë edhe një fazë e spastrimit ... Read More

Ndeshja Benfica – Arsenal, UEFA merr këtë vendim

09/02/2021

Një vendim i ri është marrë nga UEFA për ndeshjen midis Benfica dhe Arsenal. UEFA ka njoftuar se Benfica do të luajë me Arsenalin në ... Read More

Pas përleshjes me Lukakun, Milan merr këtë vendim për Ibrahimoviçin

28/01/2021

Milani merr vendim për Ibrahimovicin, pas përleshjes me Lukakun. Zlatan Ibrahimovic nuk do të ndëshkohet nga Milani për përleshjen me Romelu Lukakun në disfatën kundër ... Read More

Real Madridi merr vendim për Luka Modricin

13/11/2020

Skuadra e Real Madridit tashmë ka marrë vendim për lojtarin e njohur, Modricin. Real Madridi është duke përgatitur ofertën e re për mesfushorin Luka Modric. ... Read More

Frika nga koronavirusi, Mancini merr këtë vendim të papritur

07/11/2020

Mancini vjen me një vendim të ri. Roberto Mancini ka ftuar 41 lojtarë te Italia për tre ndeshjet e ardhshme kundër Estonisë, Polonisë dhe Bosnjë-Hercegovinës. ... Read More

Covidi te Partizani, FSHF merr vendimin përfundimtar për derbin

10/07/2020

Nuk ka më dilema, FSHF merr vendim përfundimtar për derbin Partizani-Tirana. Situata kaotike tek të kuqtë vendosi në dyshim zhvillimin e ndeshjes së sotme në ... Read More

Presidenti i UEFA-s jep lajmin e mirë: Ndeshjet e Ligës së Kampionëve mund të luhen me tifozë

03/07/2020

Aleksandër Ceferin, presidenti i UEFA-s ka bërë të ditur një vendim sa i përket tifozëve gjatë ndeshjeve të Ligës së Kampionëve dhe Europa Ligës duhet ... Read More

Masat për Koronavirusin/ Anulohet koncerti i Malumës në Tiranë

09/03/2020

Me vendim qeverie është anuluar çdo aktivitet të paktën deri me 3 prill, për shkak të përhapjes së Koronavirusin. Në kuadër të këtij vendimi janë ... Read More