Tag: vëmendjen

Pas afatit të janarit, ky është plani i Maldinit dhe Massarit

27/01/2021

Drejtimi i AC Milan do të kthejë vëmendjen e tyre në katër rinovime të kontratave sapo tregu të jetë mbyllur. Rossonerët kanë qenë një nga ... Read More

Don Phenom sapo i hodhi një thumb kolegëve: Gjarpërinj të maskuar si njerëz. Stresi habit me komentin

20/01/2021

Rep-artisti i njohur shqiptar, Don Phenom tërhoqi vëmendjen pak ditë më parë pas një reagimi në rrjete sociale, ku fliste për disa “hejtera”, për të ... Read More

Gattuso transferon yllin e Arsenalit

11/01/2021

Napoli transferon yllin e Arsenalit. Ylli i Topçinjëve ka marrë vëmendjen kryesore nga skuadra e Napolit për merkaton e janarit. Napoli ka identifikuar futbollistin e ... Read More

Milan në aksion, po synon transferimin e sulmuesit të Realit në janar

23/12/2020

Si rezultat i dëmtimit të Zlatan Ibrahimoviç, Milani tani po mbikëqyr vëmendjen në treg për mundësitë për të forcuar sulmin. Një nga me të kërkuarit ... Read More

Adrola Dushi si asnjëherë më parë, modelja pozon topless

24/11/2020

Adrola Dushi, një nga modelet më të suksesshme shqiptare vazhdimisht tërheq vëmendjen e fansave me fotot dhe videot e ndryshme që poston në rrjetet sociale. ... Read More

Me kë e ka Adrola? Shpërthen modelja: Ndjej keqardhje për njerëzit që më gënjejnë

21/11/2020

Adrola Dushi ka tërhequr sërish vëmendjen, pasi modelja bukuroshe në Instatrory i drejtohet njerëzve që gënjejnë. Edhe pse në fund të postimit ka shkruar “e ... Read More

Wanda Nara ngre temperaturat, reklamon të pasmet në rrjetet sociale

05/11/2020

Ajo di si të tërheq vëmendjen e të gjithëve. Wanda Nara e ka verë gjatë gjithë kohës. Ditët e fundit ajo ka ndezur sërish rrjetet ... Read More

Adelina tregon që ka shumë shije, merr gjithë vëmendjen me kombinimin e fundit

24/10/2020

Adelina Ismaili merr vëmendjen me pamjen tërheqëse në imazhet e fundit. Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Ismaili, është gjithmonë shumë e komentuar për paraqitjet e ... Read More

“Mezi paske pritur për t’u dobësuar për të bërë kështu fotosh”/ Komentuesit kapen me Fifin pasi humbi peshë

17/10/2020

Fifi ka rrëmbyer tërhequr vëmendjen e të gjithëve pas rënies drastike në peshë dhe postimet e saj në rrjete sociale marrin shumë komente. Pas humbjes ... Read More

Eva Murati tërheq vëmendjen e grekëve, mediat e huaja e krahasojnë me moderatoren italiane

09/10/2020

Eva Murati është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo ka tërhequr dhe vëmendjen e mediave greke, të cilët i kanë kushtuar ... Read More

Rudina Dembacaj flet mes lotëve për propozimin për martesë: Nuk e përjetova si duhej, që pas vdekjes së babait…

29/09/2020

Rudina Dembacaj pak ditë më parë tërhoqi vëmendjen e të gjithëve kur mori propozimi për martesë nga ish-deputeti Mark Frroku. Lajmin e bëri të ditur ... Read More

WoW, Vera Grabocka pozon me rrobabanjo dhe i la të gjithë gojëhapur

30/08/2020

Alketa Vejsiu ka marrë të gjithë vëmendjen me foton më të fundit të publikuar në Instagram, ndërsa krah saj shfaqet producentja Vera Grabocka. Si kurrë ... Read More