Tag: treguar

Trajneri i Kombëtares Edi Reja: Si i shpëtova infektimit me COVID-19

12/01/2021

Edi Reja ka treguar për një eksperiencë të çuditshme që ka kaluar pak më herët. Përpara grumbullimit me Kombëtaren, si Elseid Hysaj ashtu edhe Etrit ... Read More

Fjoralba Ponari tregon se një i ftuar e ka ngacmuar seksualisht: Ndodhi në prapaskenë, kam qarë me kokërr të lotit

11/01/2021

Moderatorja Fjoralba Ponari ka ndarë së fundmi një sekret, të cilin nuk e kishte treguar më parë. Gjatë rubrikës “Trotuar” në “E diell”, ku flitej ... Read More

Tottenham “deklason” Marine, kulifikohet tutje

10/01/2021

Tottenhami i pamëshirshëm ndaj Marine. Tottenhami nuk ka treguar aspak mëshirë në udhëtim të Marine duke fituar me rezultat të thellë 0 – 5. Skuadra ... Read More

Naomi Campbell në moshën 50-vjeçare vjen superseksi nga pushimet në Kenia

08/01/2021

Naomi Campbell ka treguar asetet e saj seksi në bikini teksa është shfaqur gjatë pushimeve të saj në Kenia. Ylli i modës konsiderohet si një ... Read More

Bebe Rexha në emisionin e famshëm amerikan:  Nëse je shqiptar, ti duhet ta kesh këtë, ja për çfarë e ka fjalën këngëtarja

06/01/2021

Këngëtarja me origjinë shqiptare,, Bebe Rexha e ka treguar shumë herë me krenari origjinën e saj. Së fundmi, ajo ka realizuar një video të veçantë ... Read More

Ekspertët tregojnë a ka lindur e para pula apo veza

05/01/2021

Një ekip kërkimor ndërkombëtar i koordinuar nga studiues australianë ka treguar përmes një eksperimenti me grimca se në fizikën kuantike nuk ka asnjë “para dhe ... Read More

Galatasaray – Muriqi, lajm bombë nga Italia

05/01/2021

Sulmuesi kosovar nuk e ka treguar veten sa duhet në Lazio dhe një rikthim në Turqi nuk është i pamundur. Vedat Muriqi nuk ka arritur ... Read More

Lola është ndrequr e zbukuruar, do ta “çmend” Dautin sonte

02/01/2021

Lola e Dautit mbanë qaforen me këtë shkronjë. Lola e Dautit ka treguar fizikun joshës edhe në imazhet që ka sjellë për Vitin e Ri. ... Read More

Lëndohet Bale, merr lajmin e keq nga Mourinho

29/12/2020

Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho, ka treguar në një konferencë shtypi se Gareth Bale do të mungojë disa javë. Kjo pasi ai ka pësuar një ... Read More

Fansat menduan se është shtatzënë, por jo! Xhemi i bëri dhuratë Arbanës një…

26/12/2020

Arbana Osmani këtë javë postoi një foto me Xhemin, duke treguar se ajo i ka bërë asaj dhuratën e Krishlindjeve, por pa e zbuluar se ... Read More

Manchester United ka këto plane për këtë janar

24/12/2020

Manchester United ka treguar planet që ka për këtë janar. Manchester United dëshiron të gjejë partnerin e Harry Maguire për të forcuar fazën defanzive, pasi ... Read More

Rrëfimi i Kazanovës nga Deçani: Kam pasur 400 dashnore, më ka ruajtur policia gjermane se kam dalë me 70 femra në të njëjtën kohë

21/12/2020

Bekim Stokaj, nga komuna e Decanit ku ka treguar për jetë private, ku thotë se në jetën e tij ka pasur më shumë se 400 ... Read More