Tag: “Top

Moderatorja flet për largimin nga ‘Pop Culture’: Gjithçka ka një fillim dhe një fund

08/09/2020

Janë të shumtë figurat e njohur të ekranit të ‘Top Channel’ të cilët janë larguar gjatë sezonit veror. Mes tyre është edhe moderatorja Dojna Mema. ... Read More

Aktorja e njohur bën deklaratën tronditëse: Jam përballur me dhunë fizike

20/06/2020

Aktorja Ema Andrea e ftuar në emision ‘Top Talk’ teksa foli për dhunën ndaj grave, rrëfeu se edhe ajo është përballur me dhunë fizike. Ndër ... Read More

Në pritje të ëmbël, Jonida Vokshi zbulon gjininë e fëmijës

28/03/2020

Moderatorja e dashur për publikun, Jonida Vokshi ka zbuluar mbrëmjen e djeshme në “Top Talent” gjininë e fëmijës së parë që pret të vijë në ... Read More

Nga erdhi uji në tokë – sekreti në meteorin që shpërtheu në Gjermani

11/03/2020

Një meteorit i vogël 2.5 centimetra që ra në Tokë si një ‘top zjarri spektakular’ dëshmon se uji i lëngshëm ekzistonte në ditët e hershme ... Read More

U hodh në gjyq nga “Top Channel”, reagon aktorja e njohur: Më falsifikuan firmën

09/03/2020

Aktorja e njohur e humorit, Delinda Disha u hodh në gjyp nga `Top Channel´ , pasi u akuzua se kishte shkelur kontratën dhe kishte nxjerrë ... Read More

Getinjo me “Ti Ngele” u rikthye në klasifikimin e Top Awards

04/01/2019

Gentinjo është rikthyer në klasifikimin e ”Top Awards”, pas një kohë të gjatë mungese, falë projektit muzikor “Ti Ngele”, i cili u rendit mjaft mirë ... Read More