Tag: tonë

Pak javë pasi u bë nënë, Shkurte Gashi një gjest shumë të madh

22/01/2021

Ajo u bë e njohur në vendin tonë për zërin e saj tejet të veçantë. Shkurte Gashi është këngëtarja që po bën gjithnjë e më ... Read More

Gëzimja del në rrugë e veshur si zonjë e rëndë, palltoja dhe kapelja e saj morën tërë vëmendjen

21/01/2021

Gëzimja tashmë është personazh shume i njohur per publikun tonë. Ajo së pari u bë e njohur si reja e Remzie Osmani, shkruan ORAinfo. Ndërsa ... Read More

Ja cilat shenja iu shfaqen kur keni mungesë të vitaminës D

20/01/2021

Vitamina D është një vitaminë e tretshme që ndikon shumë në sistemet e trupit tonë nga sigurimi i furnizimit me kalcium ndaj eshtrave tona deri ... Read More

Greta Koçi braktis Shqipërinë për Austrinë. Dashuria apo karriera? Çfarë e largoi këngëtaren

16/01/2021

Greta Koçi është një ndër këngëtaret më të njohura në vendin tonë. Prej më shumë sesa 10 vitesh ajo është një ndër imazhet që më ... Read More

As me gruan e as me djalin, burri i Shkurtës tregon se me kë po e kalon ditën

14/01/2021

Ajo u bë e njohur në vendin tonë për zërin e saj tejet të veçantë. Shkurte Gashi është këngëtarja që po bën gjithnjë e më ... Read More

Duart e arta të vajzës së Shyhretes, shikoni si e ka rregulluar Anita Mucajn

14/01/2021

Anita Muҫaj është gazetare shumë e njohur në vendin tonë. Përveç me profesionin e saj, Anita u bë e njohur si gruaja e politikanit dhe ... Read More

Teuta Krasniqi publikon një foto shumë të çuditshme

14/01/2021

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun tonë. Ajo u bë e njohur si “Saranda” në serialin vendor “Kafeneja jonë”, shkruan ORAinfo. ... Read More

Nuk do t’iu besoni syve, kaq shumë është shëndoshur vajza e vogël e Shyhretes

11/01/2021

Engji vazhdon të jetë përsonazh shumë i njohur për publikun tonë. Ajo është këngëtare shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo. Engji përflitet shumë edhe për paraqitjen ... Read More

Shkurta bën një gjest të madh për njërën nga koleget e saj

07/01/2021

Ajo u bë e njohur në vendin tonë për zërin e saj tejet të veçantë. Shkurte Gashi është këngëtarja që po bën gjithnjë e më ... Read More

Më në fund zbulohet misteri, ja cili është profesioni i bashkëshortit të Shkurte Gashit

05/01/2021

Ajo u bë e njohur në vendin tonë për zërin e saj tejet të veçantë. Shkurte Gashi është këngëtarja që po bën gjithnjë e më ... Read More

Shkurta e ka marrë vetën mirë pas lindjes së djalit, ka filluar me mbrëmje muzikore

04/01/2021

Ajo u bë e njohur në vendin tonë për zërin e saj tejet të veçantë. Shkurte Gashi është këngëtarja që po bën gjithnjë e më ... Read More

Më në fund Shkurta shfaqet pas lindjes, kjo është gjendja e saj

01/01/2021

Ajo u bë e njohur në vendin tonë për zërin e saj tejet të veçantë. Shkurte Gashi është këngëtarja që po bën gjithnjë e më ... Read More