Tag: thotë

Bëmë mama të të ngjaj! Soni Malaj na prezanton për herë të parë me vajzën e saj

24/10/2021

Jo më kot populli shqiptar thotë se dardha bie nën dardhë, sepse gjithçka është vërtetuar me kohën. Soni Malaj dhe vogëlushja e saj, Anna, janë ... Read More

E kryer! Salah konfirmon se ku dëshiron të luajë dhe në cilën ligë

22/10/2021

Mohamed Salah do të donte të kalonte pjesën tjetër të karrierës së tij në Liverpool, por thotë se e ardhmja e tij “varet nga klubi”. ... Read More

Shyhretes po ia kënaq syrin mbesa

19/10/2021

Shyhretja thotë për mbesen: “Me ta kënaq synin”. Elira Martinaj është mbesa e këngëtares Shyhrete Behluli, që është bërë mjaftë e ndjekur në rrjete sociale. ... Read More

Derisa kërkon t’ia dëgjojnë sytë – Adrola Dushi mahnitë me grimin që ka bërë

02/10/2021

Adrola Dushi thotë t’ia dëgjoni sytë. Modelja shqiptare, Adrola Dushi, pa dyshim që është një nga femrat më të bukura shqiptare dhe këtë e dëshmon ... Read More

Ky lojtar dëshiron të transferohet te PSG

30/09/2021

Moussa Diaby, thotë se është shumë i lumtur në Bayer Leverkusen, por do të ishte i hapur për t’u kthyer në PSG një ditë. Diaby, ... Read More

Sabriu ‘çmendet’ pas Nerës: Shumë të kam borxh oj nafaka e jem

27/09/2021

Sabriu romantik, i thotë gruas: Shumë të kam borxh oj nafaka e jem. Sabri Fejzullahu, vazhdon të jetë IN sa i përket postimeve në rrjetet ... Read More

Deputetja e njohur përfshihet në një konflikt me fqinjën, i mbërrin policia në banesë. Ja arsyeja

26/09/2021

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, njëheresh edhe aktore e njohur, Adriana Matoshi, thotë se eshte perfshire ne nje konflikt me fqinjen e saj per shkak te ... Read More

Marina harron që është shtatzënë, ekspozohet më shumë se që duhet

25/09/2021

“Gati edhe për sonte”, thotë Marina teksa ekspozon gjo.ksin në dekoltenë e hapur. Marina Vjollca padyshim që është një nga femrat më të dashura të ... Read More

Interi e do yllin 30 milionësh

22/09/2021

Interi, po përgatit një ofertë të re për yllin e Atalantas, Robin Gosens, thotë Calciomercato. Atalanta ka shkaktuar një klauzolë për të zgjatur kontratën e ... Read More

“S’ka këtu faj Dafina, kur na në kulm rrina”, punëtori i ndërtimit vjen me një version qesharak të këngës së Dafinës

12/09/2021

“S’ka ktu faj veç Dafina”, thotë një pjesë e tekstit të këngës së fundit “Llafe-llafe” nga Dafina Zeqiri dhe Lyrical Son. Për vetëm një muaj ... Read More

Sara ‘shkrihet’ para Ledrit: “Avash se na hëngre me sy”

08/09/2021

“Avash se na hëngre me sy”, kështu i thotë Sara Ledrit, në mes të darkës romantike. Sara Hoxha dhe reperi i njohur Ledri Vula janë ... Read More

Ky është futbollisti që merr 500 mijë euro në muaj për t’u nënshkruar autografe tifozëve

06/09/2021

të luash futboll në klubet e mëdha evropiane do të thotë të kesh përfitime të mëdha financiare. Klubi i PSG-së është një nga klubet që ... Read More