Tag: therur

Theret me thikë një person në Suharekë, policia jep detaje

03/05/2019

Një person është therur me thikë rreth orës 19:20 minuta në Suharekë. Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi, ka thënë për Telegrafin ... Read More

Tre persona theren me thikë në lagjen Emshir në Prishtinë

02/05/2019

Policia e Kosovës njofton se pas tre persona janë therur me thikë sot në lagjen Emshir. Sipas Policisë ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:00, në ... Read More

Mësuesja theret tri herë me thikë nga nëna e nxënëses, QKUK jep detajet – versioni i policisë dhe reagimi i Shpend Ahmetit

30/04/2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në mëngjes ku një mësuese është therur me thikë në shkollën “7 Marsi”, në lagjen Kalabria në Prishtinë. ... Read More

I mituri therë me thikë një person në Prizren

11/04/2019

Një i mitur, pas një mosmarrëveshje ka therur me thikë një person tjetër. Sipas raportit të policisë, rasti ka ndodhur të mërkurën rreth orës 08:00, ... Read More

Babai theri me thikë djalin në Ferizaj, nëna akuzon të birin për gjithë ngjarjen

08/04/2019

Një burrë 64 vjeçar në Ferizaj, të dielën në mbrëmje ka therur me thikë djalin e tij 31 vjeç. Bashkëshortja e të moshuarit nga Ferizaji, i ... Read More

E moshuara që vrau me thikë shtatëvjeçarin nga Kosova është me “probleme mendore”

22/03/2019

Një krim mizor ku një shtatëvjeçar u gjet i therur me thikë tronditi Baselin dhe të gjithë Zvicrën të enjten. Sipas mediave zvicerane, përcjell Telegrafi, ... Read More

Tetovë, dy persona theren me thikë në oborrin e një shkolle

11/03/2019

11 Mars 2019 / 16:23 Dy persona janë therur me thikë nga një minoren 17-vjeçar nga fshati Veshallë e Tetovës pas një zënke e cila ... Read More

Therje me thikë në Prizren, lëndohet një person

19/02/2019

Një person ka pësuar lëndime trupore pasi është therur me thikë nga një person tjetër. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës 20:35, ... Read More

Sulm me thikë në Podujevë

05/02/2019

Një person është arrestuar pasi pas një mosmarrëveshje ka sulmuar dhe ka therur me thikë një person tjetër. Sipas raportit 24 orësh të policisë, ngjarja ... Read More