Tag: thënë

“Inter Miami e do Messin”

17/09/2021

Për Gonzalo Higuainin mund të jetë koha për të thënë mjaft. Në moshën 33 -vjeçare, prioritetet e ish-sulmuesit të Realit të Madridit, Napolit, Juventusit e ... Read More

Pioli i dhem humbja ndaj Liverpoolit: Ja ku gabuam

16/09/2021

Pioli ka treguar gabimet e Milanit në humbjen nga Liverpooli. Stefano Pioli ka thënë se keqardhjet e vërteta janë golat e pjesës së dytë të ... Read More

Ronaldo thotë se Mbappe ma kujton veten: I ka karakteristikat e mia

08/09/2021

Ronaldo: Mbappe ma kujton veten, i ka karakteristikat e mia. Legjenda e Brazilit Ronaldo ka thënë se Kylian Mbappe ia kujton veten dhe se francezi ... Read More

Rashica tregon se çfarë pret në ndeshjen ndaj Greqisë

04/09/2021

Anësori i Kosovës, Milot Rashica, ka thënë se shanset janë shumë të mira që të dalin me rezultat pozitiv nga ndeshja e nesërme kundër Greqisë, ... Read More

Sellma reagon për vdekjen së grimeres nga Vushtrria

04/09/2021

Përmes një postimi në Facebook, Sellma ka thënë se rastet si ky janë thirrje për vaksinim. “Kolegia ime, grimerja Liberta Selaci, 28-vjeçare dhe shtatzënë, sot ... Read More

Vieri i tregon Juventusit se cilin lojtar duhej ta kishte transferuar

03/09/2021

Ish -sulmuesi Christian Vieri, ka thënë se Juventusi duhet të kishte nënshkruar me Mauro Icardi se sa ta rikthejë Moise Kean këtë verë. Golashënuesi kryesor ... Read More

Merr fund dilema: Genta Ismaili ka diçka për të thënë pas lajmeve për shtatëzani

30/08/2021

Genta Ismaili ka diçka për të thënë pas lajmeve për shtatëzani. Ditë më parë burime të Prive.al konfirmuan lajmet se Genta Ismaili është në ditët ... Read More

Marrin fund spekulimet, për këtë skuadër do të luajë Ronaldo

21/08/2021

Cristiano Ronaldo do të vazhdojë të jetë pjesë e Juventusit. Cristiano Ronaldo i ka thënë Massimiliano Allegri se ai do të qëndrojë në Juventus, me ... Read More

“Lamtumirë” Amerikë! Afërdita Dreshaj zhvendoset në Europë për një arsye mjaft të fortë

06/08/2021

Afërdita Dreshaj i ka thënë “lamtumirë” Amerikës e së bashku me bashkëshortin dhe të birin ajo do të qëndrojë në Europë, konkretisht në republikën çeke ... Read More

Driton Kuka optimist: Besoj se do të fitojmë edhe dy medalje

02/08/2021

Trajneri Driton Kuka ka falënderuar Majlinda Kelmendin pasi ka thënë se ajo është e para që ka fituar medaljen e artë dhe ka bërë të ... Read More

Pas shumë vitesh bashkëjetesë, Salsano Rrapi dhe Erjona Kakeli kurorëzojnë dashurinë me martesë

21/07/2021

Salsano Rrapi dhe Erjona Kakeli i kanë thënë ‘Po” përgjithmonë njëri-tjetrit, pas shumë vitesh marrëdhënie të lumtur. Me rastin e ditëlindjes së Salsanos, dyshja e ... Read More

Lukaku për Ronaldo: Është lojtari më i mirë në botë

28/06/2021

Lukaku ka thënë se Ronaldo është lojtari më i mirë në botë. Sulmuesi i Belgjikës, Romelu Lukaku ka folur lidhur me Cristiano Ronaldon pas fitores ... Read More