Tag: Thaçi

Adelina po e përjeton rëndë humbjen e babait

30/03/2021

Adelina Thaçi po e përjeton rëndë humbjen e babait. Adelina Thaçi humbi personin më të rëndësishëm. Cima, aktori i njohur, ka ndërruar jetë ditë më ... Read More

Djali i Cimës përlotet teksa tregon betejën e aktorit të njohur me COVID 19 dhe porosinë e tij të fundit

29/03/2021

Artan Thaçi, djali i aktorit të njohur Rasim Thaçit-Cimës që pak ditë më parë ka ndërruar jetë pas një beteje me COVID 19, ka treguar ... Read More

‘Më duhet edhe një jetë që të flas për vlerat e tua’, Adelina Thaçi emocionin me fjalët për të atin

28/03/2021

Tri ditë më parë ka ndërruar jetë legjenda e humorit shqiptar, Rasim Thaçi – Cima. Vdekja e tij ka lënë të pikëlluar të gjithë, ndërsa ... Read More

Kjo ishte arsyeja pse Cima u veshte me këtë kostum

27/03/2021

Kostumi ikonë i Cimës: Kjo ishte arsyeja pse ai u veshte kështu. Rasim Thaçi – Cima, kishte treguar në një emision arsyen se pse i ... Read More

Ditë e zezë për gruan e Cimës: Për një ditë humb bashkëshortin dhe vëllain

26/03/2021

Shukria për një ditë humb vëllain dhe bashkëshortin. Shukrie Thaçi nuk është emër i panjohur për publikun shqiptar. Ajo është bashkëshortja e humoristit tanimë të ... Read More

Lajmërohet “Cima” nga Intensiva: Gjendja ime është e rëndë

20/03/2021

“Cima” lajmërohet nga Intensiva. Aktori i mirënjohur kosovar, Rasim Thaçi “Cima”, ka publikuar një shkrim në Facebook (të shkruar nga djali i tij), duke treguar ... Read More

Dje u kërkua urgjentisht gjak për të, Cima sot tregon si e ka gjendjen pas infektimit me COVID-19

12/03/2021

Aktori i njohur kosovar, Rasim Thaçi – Cima ka reaguar për herë të parë pasi u infektuar me koronavirus. Cima në postimin e tij ka ... Read More

Infektohet me COVID-19 Cima, e bija e tij kërkon gjak nga ata që e kaluan virusin

11/03/2021

Humoristi Rasim Thaçi – Cima është duke u përballur me COVID-19, prandaj e bija e tij Adelina Thaçi-Meta ka kërkuar gjak prej atyre që e ... Read More

Bëhet modele vajza e Adelina Thaçit

21/01/2021

Vajza e Adelina Thaçit bëhet modele. Këngëtarja Adelina Thaçi i ka thuajse të gjitha, pamjen, zërin, talentin e rrallë dhe origjinalitetin. Ajo, është këngëtare e ... Read More

Endrit Thaçi nis fushatën!

15/01/2021

Djali i ish-presidentit Hashim Thaçi, Endriti ka nisur fushatën për Partinë Demokratike të Kosovës, shkruan Express. Në llogarinë e tij në Instagram, ai ka publikuar ... Read More

Djali i Hashim Thaçit kujton kohën kur shkonte në pushime me babin

11/01/2021

Endriti kujton kohën kur shkonte në pushime me babin, ish-presidentin Hashim Thaçi. Djali i ish-presidentit Hashim Thaçi, Endriti e ka publikuar një foto të rrallë ... Read More

Babai i shkoi në Hagë, Endriti e bën këtë ndryshim në Instagram

06/11/2020

Endrit Thaçi, djali i ish presidentit Hashim Thaçi, ka larguar pothuajse të gjitha fotografitë nga udhëtimet e tij jashtë vendit. Në llogarinë e tij në ... Read More