Tag: Teksa

Fifi publikon pamje duke u ledhatuar me të dashurin e saj

26/01/2022

Fifi në lidhje dashurie, publikon video teksa i dashuri ia ledhaton duart. Fifi është një nga këngëtarët më aktive në vend. Edhe pse kaloi disa ... Read More

I ra të fikët në skenën e “Big Brother VIP”, ja si tallet Arjola publikisht me Fifin

20/01/2022

Arjola bashkë me Monikën po bisedonin me Beatrixën për nominimet. Teksa flisnin, Beatrixa tha se ka frikë se do eliminohet nga shtëpia dhe kështu përqafonte ... Read More

Beatrix merr rolin e këngëtarës, reagimi i Donaldit i pakuptimtë

19/01/2022

Beatrix ia merr këngës, Donaldi se duron dot. Kjo ka ndodhur gjatë edicionit të mbrëmshëm. Teksa lidhja direkte ishte me banorët ata këndonin ku Beatrixa ... Read More

Albano Bogdo sherr me policinë: Më lini të kalojë o ju q…

18/01/2022

Një video e aktorit Albano Bogdo ka qarkulluar në rrjetet sociale, teksa shfaqet i revoltuar me policinë. Konkretisht, mbrëmjen e djeshme aktori ka mbetur i ... Read More

‘A do e bëje një fëmijë me mua?’, Arbri dhe Einxhel e çojnë lidhjen e tyre në një tjetër nivel

11/01/2022

Së fundmi teksa kanë qenë duke biseduar bashkë, Dagz i ka drejtuar një pyetje Einxhelit dhe përgjigja e kësaj të fundit na la të kuptojmë ... Read More

ZYRTARE/ Rubin Hebaj rikthehet në Superiore, kush është skuadra me të cilën firmosi futbollisti

04/01/2022

Rubin Hebaj është rikthyer në Kategorinë Superiore, teksa ka firmosur me skuadrën e Teutës. Këtë lajm e ka bërë vetë publike ekipi kampion aktual i ... Read More

“As mrekullia nuk i bën më punë”, Beqiri “fshin” Partizanin, ja ku gabuan të kuqtë, befason për Tiranën

28/12/2021

Partizani mbyll një vit shumë negativ, nga më të vështirët në periudhën Demi teksa pas javës së 15-të e shohin vetë jashtë çdo objektivi të ... Read More

“I kam hedhur në gjyq”, Donaldi rrëfen për herë të parë sherrin e madh familjar: Dajat i…

28/12/2021

Konkurrentët e ‘Big Brother VIP’, teksa ndodheshin në oborr duke folur për marrëdhënien e Donaldit me Ilirin, ku shumë prej banorëve mendojnë se jashtë mund ... Read More

Rangnick vendos ultimatumin: Të gjithë futbollistët duhet të vaksinohen!

24/12/2021

COVID vazhdon të shkaktojë dëme në Premier League teksa edhe kalendari për datën 26 dhjetor nuk mund të zbatohet me përpikmëri duke qenë se janë ... Read More

“Mua nuk më mund dot”, Arjola me deklaratë të fortë për Donaldin

22/12/2021

Ajo ka biseduar me Monikën. Gjatë qëndrimit në shtëpi, teksa flinin jashtë, dyshja e Big Brother kanë diskutuar. Arjola fliste për veprimin e fundit të ... Read More

Beniada “debaton” ashpër me Donaldin: “Mos ma ngri zërin”

21/12/2021

“Mos ma ngri zërin!”, Beniada “debaton” me Donaldin. Beniada ka “debatuar” me Donaldin. Teksa ndodhen në kuzhinë në shaka e sipër Beniada dhe Donaldi bëjnë ... Read More

E pa babain e saj të përlotur, vjen reagimi prekës i vajzës së Ilirit

19/12/2021

Big Brother vazhdon të jetë shumë emision i shikuar. Teksa mbrëmë banorët e shtëpisë së “Big Brother VIP” po qëndronin, në sfond u dëgjua kënga ... Read More