Tag: tani

“Ezel” bëhet baba, zbulohet gjinia e bebit (FOTO)

01/12/2021

Kenan Imirzalioglu do të mbahet mend për rolin e tij në serialin “Ezel”, por tani jeta e tij ka marrë tjetër drejtim. Aktori është baba ... Read More

Droni më i bukur që është futur deri tani në shtëpinë e Big Brother VIP

28/11/2021

Ky është droni më i mirë që është futur deri tani në shtëpinë e Big Brother VIP. Edhe një dron tjetër ka arritur në shtëpinë ... Read More

Kjo specie e rrallë shfaqet pas 400 vitesh mungesë në Shqipëri

23/11/2021

23:06 | 22 Nëntor 2021 Një individ mashkull, i quajtur “NOVA” është tani në zonën e Malësisë së Madhe, pranë brigjeve të liqenit të Shkodrës. ... Read More

Tuchel i impresionuar nga ky lojtar i Chelseat

21/11/2021

Tuchel i impresionuar me rikthimin e Pulisicit në skuadër. Ylli i Amerikës tani ka dy gola në Premier Ligë nga vetëm tre paraqitje, pasi mbylli ... Read More

E tepron Adelina Ismaili, e qet gjoksin në ‘fushë’

19/11/2021

Adelina Ismaili, nuk po e shohim më si këngëtare. Tani, ajo i është përkushtuar më shumë profesionit të ri , atë të prezantueses, shkruan ORAinfo. ... Read More

Donnaruma i palumtur, tensione me PSG-në

18/11/2021

Tensione mes PSG-së dhe Donnarummas së palumtur. Ka tensione mes Paris Saint-Germainit dhe Gianluigi Donnarummas dhe tani për tani, menaxheri Mino Raiola është fituesi i ... Read More

Perez flet për transferimin e Mbappe, tregon kush e pengoi kalimin e tij në Real

16/11/2021

Florentino Perez ka kritikuar faktin se disa nga klubet më të mira evropiane tani kanë mbështetje nga shteti, duke theksuar se Real Madrid bëri një ... Read More

Humbi mbi 20 kilogramë, në këtë gjendje ka përfunduar trupi i Gilit

13/11/2021

Gili, duket se tani më është një person tjetër. Ajo gjithmonë është komentuar për muzikën cilësore që ajo ka sjellë, por kohëve të fundit ajo ... Read More

Këto janë vendet e botës ku ju shtohet mrekullia gjatë stinës së Dimrit

08/11/2021

22:12 | 7 Nëntor 2021 Ndërsa temperatura, janë duke rënë, tani është koha e përkryer për të filluar të mendoni për një festë dimërore me ... Read More

Filterat e tjetërsojnë Zanfinën

05/11/2021

Zanfina Ismaili, ka kohë që nuk është parë në ekranet televizive. Ajo tani i është përkushtuar më shumë profesionit të saj si avokate, shkruan ORAinfo. ... Read More

Kështu e rregullon kunata Leartën

03/11/2021

U bë e njohur si reja e Shyhrete Behluli, e tani Learta Jakupi është një prej personazheve më të përfolura në publik. Ajo tani menaxhon ... Read More

Ky është fshati që s’dinte asgjë për pandeminë derisa shkuan për t’i vaksinuar

03/11/2021

Prej gati dy vitesh, bota është e mbërthyer nga pandemia e koronavirusit, ku deri tani kanë ndërruar jetë të prekur me Covid-19 më shumë se ... Read More