Tag: tani

Adelina vishet e rregullohet njësoj me motrën e vogël, po duken si binjake

18/01/2021

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun. Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës ... Read More

Inrahimovic flet si një lider: Nuk më intereson të jem kampion dimëror, e dua atë të vërtetin

15/01/2021

Ibrahimovic: Nuk më intereson të jem kampion dimëror, e dua atë të vërtetin. Tani është bërë gati një vit që Zlatan Ibrahimovic është kthyer në ... Read More

Mbesa e Shyhrete Behlulit nuk përmbahet më, ekspozon trupin e saj si peshk

12/01/2021

Vajza e Njomzës njihet tani thuajse nga të gjithë fansat e gjyshes. Elira Martinaj është mbesa e madhe e Shyhrete Behlulit e cila përflitet mjaft ... Read More

Një femër me fat si Neca, burri sapo i bëri një befasi shumë të këndshme

12/01/2021

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun. U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë ... Read More

Burri milioner ia mbush dhomën me dhurata, shikoni reagimin e Adelinës

07/01/2021

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun. Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës ... Read More

Arta Nitaj bën ndryshimin e madh në pamje, shikoni si po duket me look-un e ri

06/01/2021

Arta Nitaj është tani një emër shumë i përfolur nga publiku dhe mediat rozë. Ajo u bë fillimisht e njohur si aktore në rolin e ... Read More

Nusja e Albanit shfaqet e veshur me minifund, po duket tejet bukur

06/01/2021

Fjolla Svirca është tani një emër shumë i njohur për publikun. Bashkëshortja e Alban Mehmetit është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë ... Read More

Çka dihet deri tani për variantin e ri të koronavirusit?

03/01/2021

Çfarë dimë deri tani për variantin e ri të Covid-19? Varanti i ri ka zgjuar shqetësim dhe shumë pikëpyetje. A përhapet më lehtë? A shkakton ... Read More

Ndodh edhe kjo: Pescara dhe Spartak Moscow kërkojnë ‘transferimin’ e Messit

03/01/2021

Lionel Messi ka hyrë në gjashtë muajt e fundit të kontratës me Barcelonën dhe tani i lind e drejta të diskutojë me çdo klub për ... Read More

Ja sa para janë tërhequr deri më tani nga Trusti

31/12/2020

Trusti, ka njoftuar se sa para janë tërhequr deri më tani. Brenda dy javëve të fundit kanë aplikuar hiç më pak se 395 mijë njerëz ... Read More

Neca më në fund na prezanton me prindërit, nëna e saj qenka një zonjë e rëndë

31/12/2020

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun. U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë ... Read More

Të veshura njësojë e me stil të njëjtë flokësh, Adelina e motra e saj po duken si binjake

30/12/2020

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun. Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës ... Read More