Tag: Tahiri

Adelina vishet me ‘shallvare’, ekspozon me shumë se ç’duhet turpin!

24/06/2021

Këngëtrja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri vazhdon të jetë shumë e përfolur. Ajo është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun, përcjell ORAinfo. Adelinën ... Read More

Adelina vjen me foto nga pushimet, ekspozon linjat përfekte

14/06/2021

Këngëtrja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri vazhdon të jetë shumë e përfolur. Ajo është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun, përcjell ORAinfo. Adelinën ... Read More

Adelina Tahiri tregon trupin e saj që çdo femër do ia kishte lakmi

11/06/2021

Këngëtarja Adelina Tahiri po shijon në maksimum jetën e saj luksoze. E martuar me avokatin e njohur maqedonas me të cilin ka edhe një djalë, ... Read More

“Tu shku n’sefa te daja”, Labi na përshëndet nga konaku

30/05/2021

Labinot Tahiri po vazhdon të punoj fuqishëm për të sjellë këngë të reja. Por përveç muzikës, ai nuk po e lë anash as punën humanitare, ... Read More

Labi me fjalë befasuese për 2 Ton: E keni refuzuar, por tani i luteni

16/05/2021

Këngëtari njihet për mbështetjen që iu ofron artistëve të rinj. Dhe, Labinot Tahiri së fundi ka shkruar fjalë të mëdha për rep-artistin 2 Ton, shkruan ... Read More

Adelina i ka rritur flokët deri në ‘fund të këmbëve’, mahnitë me pamjen

09/05/2021

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri vazhdon të jetë shumë e përfolur. Ajo është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun, përcjell ORAinfo. Ajo ... Read More

Adelina Tahiri po bëhet nënë për herë të dytë, poston foto me barkun e rrumbullakosur

21/04/2021

Adelina Tahiri vazhdon të jetë shumë e përfolur. Ajo është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun, përcjell ORAinfo. Këngëtarja është pyetur se a ... Read More

Adelina Tahiri në pritje të fëmijës së dytë? Këngëtarja i thotë të gjitha

21/04/2021

Në pritje të fëmijës së dytë? Adelina Tahiri i thotë të gjitha. Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri, tash e një kohë është martuar avokatin ... Read More

Adelina “flen” në luks, një byzylykë i saj kushton mbi 2 mijë euro

20/04/2021

Adelina Tahiri është njëra nga femrat më me stil. Ajo ka një jetë tejet luksoze, gjë të cilën mund ta shohim me anë të postimeve ... Read More

Adelina publikon foton me të bukur me burrin dhe djalin

18/04/2021

Adelina shfaqet e lumtur pranë familjes në fotografinë e publikuar Adelina Tahiri ka publikuar disa imazhin e ëmbël në rrjete sociale. Këngëtarja Adelina Tahiri njihet ... Read More

Befason Adelina Tahiri, e bën këtë gjë në gjoks

08/04/2021

Adelina Tahiri me piercing në këto vende të ndieshme. Përveç në hundë ajo ka edhe dy tjerë në dy zona mjaft të ndieshme të trupit, ... Read More

Festë përrallore për ditëlindjen e Adelina Tahirit

05/04/2021

Adelina Tahiri festë përrallore për ditëlindje. Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri dje festoi ditëlindjen e 29-të. Me këtë rast ajo organizoi një festë të madhe. ... Read More