Tag: synon

Befason Barcelona, po tenton transferimin e ‘dështakut’ të Chelseas!

06/01/2022

Barcelona po synon që me çdo kusht ta sjellë në “Cam Nou” mbrojtësin aktual të Chelseat, Andreas Christensen. “Mundo Deportivo” shkruan se interesimi i Barçës ... Read More

Gjiganti spanjoll futet fuqishëm në garë për Adnan Januzajn

05/01/2022

Sevilla synon të forcojë sulmuesin e saj në këtë afat kalimtar dimëror dhe Adnan Januzaj është një nga kandidatët serioz. Afati kalimtar sapo ka nisur ... Read More

Milan me transfer të ‘çmendur’ nga Anglia

29/12/2021

Milani synon ta marrë hua Ziyechin. Gjiganti italian është në kërkim të një futbollisti ofanziv për pjesën e dytë të sezonit. “Rossoneri” e duan mesfushorin ... Read More

Juventus po i shet dy yje për 70 milionë euro

26/12/2021

Juventusi synon t’i fitojë 70 milionë euro nga shitja e dy yjeve Klubi i madh italian, Juventusi do të kërkojë të krijojë fonde nga shitja ... Read More

Reali merr lajmin e keq para ndeshjes me Bilbaon

22/12/2021

Reali me plot mungesa e synon shkëputjen në La Liga “Los Blancos” do të mundohen ta shfrytëzojnë gabimin e mbrëmshëm të Sevillës ndaj Barcelonës në ... Read More

E papritur, zbulohet fanella e re e Coeman-it

19/12/2021

Siç raportohet nga media italiane Calcio Mercato, Kingsley Coman synon të kthehet në PSG në merkaton e ardhshme të transferimeve të verës, në të cilën ... Read More

Roma- Spezia, formacionet zyrtare

13/12/2021

Roma synon të rikthehet te fitoret ndaj Spezias, formacionet zyrtare. Roma ka pësuar dy humbje radhazi në Serie A dhe ka humbur tri pozita në ... Read More

Real Madrid merr vendim befasues për Modricin

08/12/2021

Real Madridi synon ta blindojë veteranin Modric. Klubi spanjoll, Real Madridi po planifikon të zgjasë kontratën e mesfushorit kroat, Luka Modric. Real Madridi po planifikon ... Read More

Mourinho synon transferimin e lojtarit nga Byerni

07/12/2021

Roma synon transferimin e një mesfushorit nga Bayerni në janar Roma është duke menduar ta përforcojë mesfushën gjatë afatit kalimtar të janarit. Trajneri Jose Mourinho ... Read More

Real Madrid me këtë fomacion synon ta mposht Bilbaon

01/12/2021

Formacionet zyrtare: Reali synon të forcojë kreun në sfidën ndaj Bilbaos. Real Madridi luan përballë Athletic Bilbaos në Estadio Santiago Bernabeu në ndeshjen e vlefshme ... Read More

Barcelona gjen zëvendësuesin e Agueros

29/11/2021

Barcelona po synon ta transferojë sulmuesin e Manchester United, Edinson Cavani dhe është në negociata me klubin e Premier League për një transferim të mundshëm ... Read More

Formacionet zyrtare: Milan – Sassuolo

28/11/2021

Milani synon t’i kthehet fitores në ndeshje ndaj Sassuolos, formacionet zyrtare. Milani dhe Sassuolo kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e vlefshme për javën ... Read More