Tag: Spiropali

“Ka mama çun”, Spiropali feston ditëlindjen e parë të djalit

20/01/2021

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali një vit më parë u bë nënë për herë të dytë. Pas vajzës Nalta, deputetja e ... Read More

Elisa Spiropali zbulon planet për pushimet verore: Gjithmonë i bëjmë pushimet në jug, aty e kam syrin dhe shpirtin

18/06/2020

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali teksa ishte e ftuar në emisionin ‘Rudina’ zbuloi më shumë rreth jetës së saj private, apo dhe ... Read More

Elisa Spiropali uron Pashkët nëpërmjet fotos me dy fëmijët e saj

12/04/2020

Elisa Spiropali ka uruar ditën e sotme Pashkët. Si gjithë të tjerët, edhe ministrja këto ditë është e izoluar në shtëpi. Ndaj dhe urimin e ... Read More

Nënë për herë të dytë, Elisa Spiropali zbulon kuptimin e veçantë të emrit që i vendosi djalit

17/02/2020

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali u bë nënë për herë të dytë në janar. Spiropali solli në jetë një djalë, të ... Read More

10 ditë pas lindjes së djalit/ Elisa Spiropali rikthehet në Parlament

30/01/2020

Vetëm 10 ditë më parë ministrja Spiropali është bërë nënë për herë të dytë. Vetë Elisa Spiropali postoi foto nga materniteti ku na prezantonte me ... Read More

Elisa Spiropali bëhet nënë për herë të dytë, vjen në jetë Kren

20/01/2020

Elisa Spiropali ka sjellë në jetë djalin e sja. Ka qenë vetë Ministrja ajo që ka shpërndarë foton e ëmbël nga materniteti, ku shihet me ... Read More