Tag: solli

Si mund të mos joshet Messi nga kjo ofertë e Barcelonës

30/04/2021

Zgjedhja e Juan Laportas si president i Barcelonës solli gjithashtu optimizëm për qëndrimin e Lionel Messit në Barcelonë. Laporta kishte dhe ka një marrëdhënie të ... Read More

E ‘mbuluar’ nga luksi, Anxhelina shijon pushimet në këtë vend ekzotik

23/04/2021

Anxhelina solli imazhe nga pushimet. Anxhelina Hadërgjonaj ndau disa fotografi nga pushimet, por edhe këtë herë nuk tregoi se kush po e shoqëronte, shkruan lajmi.net. ... Read More

“1 muaj me ty, sa bosh paska qenë jeta ime përpara se të vije ti”, Eliona Pitarka emocionon me fjalët për të bijën

23/04/2021

Aktorja e njohur e humorit, Eliona Pitarka solli në jetë fëmijën e saj të parë me 22 Mars. Ajo solli në jetë një vajzë, të ... Read More

Juventus dhe katastrofa 80 milionëshe

19/04/2021

Katastrofa 80 milionëshe e Juventusit. Ndeshja ndaj Atalantas solli vetëm të këqija për skuadrën e Andrea Pirlos. Përveç humbjes, mesfushori i kësaj skuadre Arthur zhvilloi ... Read More

1 javë pas lindjes, Eliona Pitarka shfaqet në super formë dhe zbulon sekretin

30/03/2021

Aktorja e njohur, Eliona Pitarka u bë nënë pak ditë më parë. Ajo solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzoi me emrin Gala. ... Read More

Regjistrohet zhurmë në Mars

11/03/2021

Roboti Preseverance solli në Tokë një regjistrim audio me zhurmën e erës që fryn në planetin Mars. Mikrofoni i superkameras është vendosur në majë të ... Read More

Fotolajm/ Me tollumbaca dhe ëmbëlsira, Elita dhe Gjiko i bëjnë pritjen më të ëmbël Botës

05/03/2021

Dy ditë më parë, Elita Rudi dhe Gjiko u bënë prindër për herë të dytë. Moderatorja solli në jetë një vajzë, të cilën dyshja e kanë prezantuar me gjithë ... Read More

“Bota ime”, Klea Huta emocionon me fjalët për 9 mujorin e lindjes së Krid

05/03/2021

Moderatorja Klea Huta u bë nënë për herë të parë vitin e kaluar. Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi me emrin ... Read More

Rona Nishliu publikon për herë të parë foto të portretit familjar

16/02/2021

Rona Nishliu në dhjetor të vitit të kaluar solli në jetë fëmijën e saj të dytë. Këngëtarja u bekua me një djalë, që e pagëzoi ... Read More

Vajza që u bë gjyshe në moshë 33-vjeçare, ka një këshillë për ju

07/12/2020

Ajo u dashurua në moshë të re dhe u martua ku ishte vetëm 16-vjeç e më pas solli në jetën djalin e saj. Në po ... Read More

Arbana Osmani tregon planet për një bebe tjetër: Me 3 bëhesh prind thonë…

29/11/2020

Moderatorja e njohur, Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë në tetor. Ajo solli në jetë  një djalë, të cilin e pagëzoi me ... Read More

“Ou, paske tre fëmijë” Silvana Bushati tregon si e talli polici: Fodulli

14/01/2020

Modelja Silvana Bushati në emisionin “360 gradë” solli një rast personal, me djalin e saj të sëmurë dhe përballjen e një polici, që sipas saj ... Read More