Tag: shtëpi

Graniti nuk e harron Fifin, përmes këtij gjesti e kujton atë

23/11/2021

Granit Cana, ishte njëri nga banorët e Big Brother Albania Vip. Që kur hyri ai në shtëpi, zgjoi kureshtjen e publikut, pasi pati një pëlqim ... Read More

Barcelona prezanton Xavin, trajneri: Rikthehemi aty ku na takon

08/11/2021

Xavi Hernandez rikthehet në shtëpi pas 6 vitesh. Një ditë historike për tifozët e Barcelonës, pasi ish-kapiteni i skuadrës, Xavi Hernández merr frenat e ekipit, ... Read More

“Vëllai i madh” i dënon rëndë dy banorë, zarfi i zi ka arritur tashmë në shtëpi

06/11/2021

Zarf i zi në shtëpi, “Vëllai i madh” i dënon rëndë dy banorë. Në shtëpinë më të famshme në Shqipëri në “Big Brother VIP” sapo ... Read More

Xavi i kërkon Al-Saddit që ta lërë të kthehet në Barcelonë: “Dua të shkoj në shtëpi”

04/11/2021

“Dua të shkoj në shtëpi” – Xavi i kërkon Al-Saddit që ta lërë të kthehet në Barcelonë. Trajneri i Al-Saddit, Xavi i ka kërkuar klubit ... Read More

Sabri Fejzullahut i bëhet ‘zemra mal, vajza e tij bëhet me shtëpi të re në Amerikë

03/11/2021

Vajza e Sabri Fejzullahut bëhet me shtëpi të re në qytetin e Amerikës. Bulza Fejzullahu njihet si vajza e këngëtarit legjendar, Sabri Fejzullahu. Në fëmijëri ... Read More

Real Madrid i falet Vinicius, Los Blancos rikthehen te suksesi dhe në krye

30/10/2021

Real Madrid është kthyer te fitorja në La Liga pas barazimit pa gola të marrë në shtëpi kundër Osasuna-s në mesjavë. Skuadra e Carlo Ancelotti-t ... Read More

Gjërat për Juventusin po shkojnë më keq e më keq

29/10/2021

Nedved vë në siklet Juventusin. Me rastin e humbjes së fundit katastrofike të Juventusit, i mundur në shtëpi nga Sassuolo, Pavel Nedved u tërbua në ... Read More

E bën edhe këtë: Fifi puth në buzë njërën nga vajzat në Big Brother

22/10/2021

Gjatë qëndrimit në shtëpi, gjërat veçse po bëhen më interesante mes banorëve. Krahas, diskutimeve dhe debateve të ashpra shpesh po ndodhin edhe situata komike dhe ... Read More

Aida Doci bën atmosferë edhe në shtëpi, kështu këndon

20/10/2021

Aida Doci këndon kur është në shtëpi. Aida merr vëmendje shumë herë me pozat e ndryshme që publikon. Këngëtarja pas shumë aspekteve kalon në lajm, ... Read More

“Je 100 vjet më i vogël se unë”, Arjola vazhdon debatin me Arditin në “Big Brother VIP”

16/10/2021

Dyshja nuk po gjejnë rehati me njëri-tjetrin. Sërish kanë debatuar gjatë qëndrimit në shtëpi. Arjola është ajo e cila nisi të fliste lidhur me disa ... Read More

I pandalshmi Haaland, rikthehet nga lëndimi për t’i shënuar dy gola ndaj Mainz

16/10/2021

Dortmund ka triumfuar ndaj Mainz me rezultat 3-1 në shtëpi, në kuadër të xhiros së tetë në Bundesliga. Golat për Dortmund u shënuan nga Reus ... Read More

FFK thërret konferencë për shtyp, a do shkarkohet Bernard Challandes?

13/10/2021

Dje, Kombëtarja e Kosovës pësoi disfatë në shtëpi nga Kombëtarja e Gjeorgjisë. Humbja ishte e papranueshme për të gjithë, mirëpo edhe jo për përzgjedhësin Bernard ... Read More