Tag: shtatzënë

U nda nga Patrisi, Tuna shtatzënë për herë të dytë

17/04/2021

Tuna shtatzëne për herë të dytë. Altuna Sejdiu-Tuna ka lënë pas krahësh një martesë të dështuar me muzikantin Patris Berisha, me të cilin ka një ... Read More

Emina Cunmulaj shtatzënë për herë të tretë, zbulohet gjinia e foshnjës

11/04/2021

Emina Cunmulaj shtatzënë për herë të tretë. Modelja e njohur, Emina Cunmulaj, është ndër më të pëlqyerat ndonjëherë. Ajo për vite të tëra jeton në ... Read More

Loredana reagoi pas thashethemeve se është shtatzënë

28/03/2021

Kështu reagoi Loredana pas thashethemeve se është shtatzënë. Këtë muaj në rrjetet sociale ka pasur reagime të shumta se rep-artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi ... Read More

Loredana shtatzënë, e zbulon gjininë e foshnjës

22/03/2021

Loredana qenka me të vërtetë shtatzënë, e zbulon gjininë e foshnjës. Jo rrallëherë ka bërë rrjetin lëmsh. Me anë të publikimeve në rrjetet sociale, Loredana ... Read More

A është shtatzënë Fjolla? Këto pamje sqarojnë gjithçka

22/03/2021

U tha se është shtatzënë, por në këto imazhe Fjolla duket sikur s’ka bark fare. Këngëtarja Fjolla Morina, e cila po shijon jetën larg Shqipërisë ... Read More

Tea i përgjigjet pa hezim pyetjes se a është shtatzënë

21/03/2021

A është shtatzënë – përgjigjet Tea. Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni, gjatë ditës së djeshme ka ndarë një pyetësor me ndjekësit e saj në rrjetin ... Read More

Xhensila jep lajmin e ëmbël – a është shtatzënë

18/03/2021

Xhensila tregon a është apo s’është shtatzënë. Xhensila Myrtezaj ka qenë së fundmi në qendër të mediave rozë pasi në rrjet kanë lindur dyshimet e ... Read More

Arbenita merr një pyetje të sikletshme rreth shtatzënisë, kjo është përgjigja e saj

10/03/2021

E pyesin Arbenitën: Ti je shtatzënë pse s’po poston foto me barkë të fryrë? Modelja Arbenita Ismajli po bëhet nënë për herë të parë. Bukuroshja ... Read More

Ish-banorja e “Big Brother” rrëfen mes lotësh abortin

27/02/2021

Ish banorja e Big Brother, Gerta Shino ka rrëfyer se ishte shtatzënë me fëmijën e saj të parë, por fatkeqësisht pësoi abort. Në një video, ... Read More

Pasi Arbenita konfirmoi shtatzëninë, vjen reagimi i Feros

23/02/2021

Gruaja e Feros, Arbenita ka njoftuar se është shtatzënë. Lajmin e ka konfirmuar vet bukuroshja, e cila përmes një postimi në Instagram ka bërë të ... Read More

Elia dhe Princ Leka rrëfejnë jetën si prindër dhe planet për një fëmijë të dytë

16/02/2021

“Me një djalë”-është shprehja që e ka shoqëruar çdo grua shtatzënë e nuk na tingëlloi çuditshëm kur mësuam se edhe Elias i ndodhi gjatë shtatzënisë. ... Read More

Tuna shtatzënë? – Zbulohet e vërteta

23/01/2021

Tuna shtatzënë për herë të dytë. Pas raportimeve për ndarje nga Patrisi, këngëtarja Tuna është zhvendosur në Amerikë, bashkë me djalin e saj Tianin. Emisioni ... Read More