Tag: shkurtë

CIlën nga vajzat e do më shumë Shkurta? E zbulon Gresa

21/11/2020

Gresa e zbulon se cilën nga vajzat e do më shumë Shkurte Fejza. Shkurte Fejza gjithmonë tregon raportin e lakmueshme që e ka me tri ... Read More

Shkurte Fejza e feston ditëlindjen, me këto fjalë e uron Hajrushi

18/11/2020

Shkurte Fejza sot feston ditëlindjen. Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Shkurte Fejza, e cila për vite me radhë vazhdon të sjellë këngë që i dëgjojnë të ... Read More

Festë e madhe në shtëpinë e Shkurte Gashit, këngëtarja publikon pamjet

17/11/2020

Ajo u bë e njohur në vendin tonë për zërin e saj tejet të veçantë. Shkurte Gashi është këngëtarja që po bën gjithnjë e më ... Read More

Befason Shkurte Fejza, ja çka bën për tu dukur e gjatë sa burri

15/11/2020

Ja çka bën Shkurte Fejza për tu dukur e gjatë sa burri. Këngëtarja Shkurte Fejza është nga ato këngëtare që kurrë nuk bajatizohet. Këngët dhe ... Read More

Në muajt e fundit të shtatzanisë? Shkurte Gashi bën veprimin që askush nuk e priste

10/11/2020

Ajo u bë e njohur në vendin tonë për zërin e saj tejet të veçantë. Shkurte Gashi është këngëtarja që po bën gjithnjë e më ... Read More

Njihuni me dhëndrin e ri të Shkurte Fejzës

29/10/2020

Është koha të njiheni me dhëndrin e ri të Shkurte Fejzës. Këngëtarja Shkurte Fejza është bërë tre herë vjehërr. Këngëgarja ka tri vajza dhe dy ... Read More

Vajza e Shkurtës me poza provokative, po duket më ‘hot’ se asnjëherë më parë

19/10/2020

Besiana Behluli është vajza e këngëtarës së njohur të muzikës popullore, Shkurte Fejzës. Ajo u bë e njohur edhe si motra e Gresës, shkruan ORAinfo. ... Read More

Këngëtarja Shkurte Gashi në pritje të ëmbël, zbulohet gjinia e bebit

09/10/2020

Këngëtarja Shkurte Gashi së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë . Këngëtarja është në pritje të një djali, ndërsa vetëm 10 javë ... Read More

Kështu përgjigjet Shkurte Fejza kur pyetet për Tunën dhe Norën

21/04/2019

Shkurte Fejza ka zgjedhur mes Tunës dhe Norës. Këngëtarja Shkurte Fejza kësaj here ishte pjesë e emisionit “Mirage” por në rubrikën “Kë zgjedh”, shkruan lajmi.net. ... Read More

Shkurte Fejza thotë se Motrat Mustafa janë dueti më i mirë në gjithë shqiptarinë

21/04/2019

Shkurte Fejza thotë se Motrat Mustafa janë dueti më i mirë në gjithë shqiptarinë Shkurte Fejza i vlerëson lart Motrat Mustafa. Shkurte Fejza ishte e ... Read More

E pyesin për Engjin, Shkurte Fejza befason me përgjigjen

20/04/2019

Shkurte Fejza dhe Shyhrete Behluli ka një kohë të gjatë që nuk flasin. Shkurta në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, ka zgjedhur në mes ... Read More

E pyesin për Engjin, Shkurte Fejza befason me përgjigjen

20/04/2019

Shkurte Fejza dhe Shyhrete Behluli ka një kohë të gjatë që nuk flasin. Shkurta në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, ka zgjedhur në mes ... Read More